Як скрутити мотузку. Як натягнути мотузку для білизни.

При будівництві часто потрібно виконати кріплення мотузками, однак, трапляється, що магазинні не підходять по товщині, гнучкості або міцності. в таких випадках мотузки скручують самостійно. Цим прийомом, до речі, активно користуються дизайнери, які роблять мудрі мотузки з різними малюнками.
Вам знадобиться
  • - гачок;
  • - нитковий моток;
  • - дриль або дремель;
  • - гачок з дроту
Інструкція
1
Щоб самостійно скрутити мотузку, необхідно просторе приміщення, гачок на стіні, нитковий моток, дриль або дремель, гачок з дроту. Це може бути велика кімната, але краще просторий гараж. Якщо в приміщенні присутня гачок на стіні, то можна буде зачепити мотузку, скориставшись ім.
2
Отже, візьміть шматочок дроту, бажано товстіший, довжиною 5 см. Зігніть гачок на кінці цього дроту. Його помістіть в дремель або в дриль, як якщо б вставляли свердло. Дриль або дремель розташуйте на відстані двох таких мотузок, яку хочете зробити.
3
На кінці нитки зав'яжіть петлю і накиньте її на гачок на стіні. До речі, замість гачка можна використовувати відповідну дверну ручку. Потім простягніть ниточку до дриля і пропустіть через гачок, вставлений замість свердла. Знову повертайтеся до стіни.
4
Обріжте нитку і зав'яжіть на кінці ще петлю. Її знову накиньте на гачок в стіні. Далі все дуже просто. Візьміть дриль і по можливості сильно натягніть нитку. Увімкніть дриль. Гачок, який ви в неї вставили, повинен обертатися за годинниковою стрілкою. Десь через 35-40 секунд вимкніть дриль. Час залежить від сили інструменту і ступеня закрученности мотузки.
5
Тепер дуже акуратно зніміть з гачка дрилі нитку. Петелька на кінці повинна залишитися. При цьому нитка постійно залишається натягнутою.
6
Мотузки бувають різних типів. Щоб зробити мотузку Типу 8, у вас повинно вийти 4х2. Тобто ви будете скручувати 4 подвійних мотузки. Відповідно, для типу 6 або 10 треба використовувати 3х2 і 5х2.
7
Продовжуйте робити тип 8. Зробіть ще три подвійних мотузки. В результаті ви отримаєте 4 мотузки, кожна з двох ниток. Зберіть їх разом, закріпіть в дрилі і знову скрутіть.
8
Акуратно зніміть мотузку з дриля. Залиште петлю на кінці і через гачок пропустіть мотузку знову. З петелькой в одній руці і дрилем в іншій руці підійдіть до стіни і накиньте петельку на гачок в стіні. Обов'язково стежте, щоб ваша нитка була нормально натягнута. Нову нитку закручуйте вже проти годинникової стрілки.
9
Щоб мотузка рівномірно закручувалася по довжині, треба взяти олівець і просунути його між складовими мотузками. Далі олівець слід переміщати в бік стіни в процесі кручення.
10
Зніміть мотузку з гаків і дайте їй трохи розмотати. На кінці, що кріпився до стінки, обріжте петлі і зав'яжіть петлю для закріплення готової мотузки на пальці.