Що таке тренінг.

Для особистісного зростання, успішного навчання та підвищення ефективності трудової діяльності часто використовується досить поширена техніка активної передачі знань та розвитку навичок - тренінг. Що це таке?
Інструкція
1
У перекладі з англійської слово «тренінг» означає тренування, виховання або навчання. Головна компонента цієї техніки - інтерактивне групове спілкування. Призначений тренінг для вироблення і передачі таких навичок, яким неможливо навчитися, використовуючи тільки теоретичний матеріал. Різновидів тренінгів існує величезна безліч. Наприклад, бізнес-тренінги можуть розвивати навички переговорів, самопрезентації, ділового спілкування, ефективного використання робочого часу. Тренінги іноземних мов дозволяють учасникам закріпити словниковий запас, навчитися використовувати його в розмовній мові. У той час як особистісний тренінг спрямований на вирішення комплексів і внутрішніх психологічних проблем людини.
2
У процесі якісно організованого тренінгу учасники переживають масу емоцій, знаходять вихід зі складних життєвих ситуацій, розвиваються особистісно, знаходять душевну рівновагу, вчаться ефективно вирішувати бізнес-завдання і приймати рішення. Крім індивідуальних досягнень кожного учасника, тренінг здатний допомогти згуртувати освічену для якої-небудь мети групу людей, сформувати робочу команду і розподілити ролі кожного з її учасників.
3
Проводити тренінги можна з групами від п'яти чоловік. Іноді число учасників може доходити до 100. Важливий момент - участь у групі повинно бути добровільним. Кількість членів групи залежить від цілей «тренування» і здібностей тренера. Найчастіше у тренінгу відсутній жорсткий сценарій. Саме тому дуже важливо майстерність тренера, який вміє відчувати настрої учасників і направляти спілкування в потрібне русло. Інше завдання тренера - організувати групу і забезпечити максимальний психологічний комфорт кожного з її членів.
4
Для того щоб учасники довіряли тренеру і іншим членам групи, що особливо важливо на психологічних тренінгах, існують певні правила. Наприклад, ще перед початком занять учасники визначаються з формою звернення один до одного - по імені і на «ти». Також вони дізнаються, що спілкування на тренінгу відбувається за принципом «тут і зараз», тобто - Учасники говорять тільки про те, що хвилює їх саме в цей момент. Важлива умова довіри - конфіденційність відбувається. Учасники не мають права обговорювати поза тренінгу те, що відбувається на ньому. Згідно з правилами, кожному члену групи дається можливість висловитися, причому не безособово - «багато хто думає», а персоніфіковано - «я думаю».
5
На тренінгах в основному використовуються наступне техніки: ділові та ігрові рольові ігри, психодрама, кейси (пошук вирішення проблеми шляхом аналізу інформації), мозкові штурми, дискусії. Часто у своїй роботі тренери використовують відео- і аудіоапаратуру, що дозволяє людині побачити чи почути з боку себе та інших людей.
6
Крім завдань, спрямованих на вирішення головної проблеми членів групи, тренер може використовувати розважальні або розслаблюючі вправи. Вони потрібні для підняття інтересу до тренінгу, розкріпачення, розкриття внутрішнього світу учасників. А чим доброжелательнее і тепліше буде обстановка в групі, тим більш ефективно вирішиться і загальне завдання тренінгу.