Як провести Новий рік з друзями.

Хто вирішив зустрічати Новий рік у великій компанії друзів, той напевно проведе час весело та незабутньо. Щоб ваша вечірка запам'яталася на все життя, потрібно трохи до неї підготуватися всім разом, продумати її деякі нюанси і підготувати будинок до прийому галасливій компанії, якщо заплановане буде відбуватися у вас.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили відсвяткувати Новий рік незабутньо, а ваш дохід або заощадження дозволяють такий варіант, то непогано було б відправитися в теплі краї. Такий екзотичний підхід до зустрічі Нового року в останній час стає все більш популярним. Звичайно ж, на Гаваях і в Єгипті ялинки не ростуть, але зате є пляж, океан і маса вражень, якими можна ділитися, коли поруч близькі люди. Якщо у вашому розумінні Новий рік має бути обов'язково зі снігом, тоді краще зустрічати його на гірськолижному курорті.
2
Не покидаючи межі батьківщини, найпростіше, звичайно ж, відправитися всією юрбою в нічний клуб, де заздалегідь замовлені місця. Там вже точно буде і готова шоу програма, і напої, і розваги. Такий варіант підходить для людей із середнім доходом і тим, хто любить розважальні заклади. Якщо у вашій компанії є холостяки, то для них цей Новий рік може запам'ятатися і романтичними знайомствами.
3
Де б ви не вирішили зустріти Новий рік, буде веселіше, якщо вечірка перетворитися в маскарад. Домовтеся заздалегідь про те, що кожен повинен з'явитися в маскарадному костюмі. Вибір персонажа залишайте на особистий розсуд, головне вирішити, хто буде Дідом Морозом, а хто Снігуронькою. Без них вже точно ніяк. В мішок Дідові потрібно покласти подарунки, які будуть роздаватися за участь в конкурсах або розіграні в лотерею. Презенти можуть бути новорічної тематики та жартівливій, наприклад з інтим-бутіка, дитячого магазину або продуктового. Сувеніри у вигляді драконів та інших символів свята також вітаються, але заради веселощів варто підходити з гумором до всього.
4
Масовий запуск феєрверків опівночі і розпивання шампанського ніхто не відміняв. Якщо ви зустрічаєте Новий рік у когось з друзів дому, то можна відправитися компанією після півночі в місто на новорічну ялинку. По дорозі не забувайте поздоровляти перехожих. Але будьте пильні, адже під Новий рік все навколо стають добрішими і ближче один одному. Тому не варто пити шампанське з усіма, хто побажав вам щастя, інакше можна не дійти до пункту призначення або ж повернутися додому в компанії рази в три більше, ніж була спочатку.
5
Новий рік обов'язково запам'ятається, якщо ви його сплануєте. Звичайно ж, слідувати точному сценарієм навряд чи вийде, але пограти в ігри і повеселитися, можна пробувати. Але яким би він веселим не був, сильне алкогольне сп'яніння може завадити спогадам. Тому варто подбати про хороше новорічному столі і постаратися не заснути в олів'є.