Як звести в корінь число.

Операція піднесення числа в ступінь означає знаходження результату множення його на себе таку кількість разів, яке на одиницю менше зазначеного в показнику ступеня. Однак не завжди показник ступеня є цілим числом - іноді буває необхідно, наприклад, звести число до степеня, показник якої представлений виразом, що містить операцію добування кореня.
Інструкція
1
Почніть з обчислення або перетворення до більш зручного виду показника ступеня, який містить операцію добування кореня. Наприклад, якщо за умовами завдання потрібно число 25 звести в ступінь, показником якої є кубічний корінь з числа 81, то «витягніть» його і замініть вираз ( 81) отриманим значенням (9).
2
Якщо отримане в результаті вилучення кореня на попередньому кроці число є десятковим дробом, то спробуйте уявити його у форматі звичайного дробу. Наприклад, якщо в умовах задачі з попереднього кроку показник ступеня замінити на кубічний корінь з числа 3,375, то в результаті його обчислення ви отримаєте десяткову дріб 1,5. Її можна записати у форматі звичайної неправильного дробу 3/2. Зведення числа 25 в таку дробову ступінь означає, що з нього треба витягти корінь другого ступеня, так як це число варто в знаменнику показника, а також звести в третю ступінь, так як це число варто в чисельнику (? 25?). На жаль не всяку десяткову дріб можна представити у формі звичайного дробу - найчастіше результатом добування кореня є нескінченна дріб, тобто ірраціональне число.
3
Скористайтеся калькулятором для обчислення як показника, що містить операцію добування кореня, так і значення всього виразу. Якщо потрібно лише отримати результат, опустивши проміжні перетворення, то можна обійтися одним лише доступом в інтернет - зручний у використанні калькулятор вбудований, наприклад, в пошукову систему Google. Скажімо, якщо потрібно число 3,87 звести в ступінь, яка дорівнює квадратному кореню з числа 62,7, то введіть в поле пошукового запиту Google 3,87 ^ sqrt (62,7). Результат обчислення (45049,6293) пошуковик покаже сам, навіть без натискання на кнопку відправки запиту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pz9zX2i8BgU