Як відмити клей.

Сучасні виробники клею в рекламі свого товару обов'язково звертають увагу покупця на підвищену міцність продукту. Використовуючи супер-клей і його різновиди, можна без праці склеювати різні матеріали, в тому числі пористі. Однак у такого ефектного клею є й зворотний ефект: його дуже важко вивести з тих поверхонь, на які він потрапив випадково. Найчастіше відмити клей потрібно з шкіри рук або тіла, било з одягу. Процес це нешвидкий, але здійсненний.
Інструкція
1
Якщо клей потрапив вам на руки, постарайтеся змити його якомога швидше. Пам'ятайте, що тривалий контакт потужного клею з шкірою може викликати хімічний опік на великій площі. Потріть ділянку шкіри з клеєм шматочком столового маргарину або рослинним маслом. Потім як слід вимийте руки з рідким милом.
2
Якщо клей потрапив на одяг і не відпирається звичайними способами, варто пошукати спеціальну змивку, яка продається в господарських магазинах і магазинах для моделювання. Краплю змивки (або анти-супер-клею) потрібно нанести акурат на пляму і розтерти її до консистенції клею. Врахуйте, що процедуру потрібно виконувати з міліметровою точністю без попадання змивки на сусідні чисті ділянки тканини, інакше фарба на виробі (особливо джинсовому) моментально злиняє.
3
Свіжі краплі клею можна спробувати видалити рідиною для зняття лаку або промисловим ацетоном (дістати його складніше, але результат зате буде набагато ефектніше). Нанесіть ацетоносодержащее речовина на ватний диск і круговими рухами змивайте клей до повного його розчинення.
Зверніть увагу
- На відміну від супер-клею, клей ПВА змивається звичайною водою, особливо якщо краплі свіжі. При застарілих клейових плямах допоможе нашатирний спирт.
Корисна порада
- Спробуйте покласти закапати клеєм річ в морозилку на півгодини: під впливом низьких температур клей застигне і легко відколеться