Як обшити балкон сайдингом.

Досить часто люди обшивають балкони сайдингом. Виконати дану роботу можна самостійно. Для цього не потрібно володіти великим досвідом в будівельно-оздоблювальних роботах. Досить початкових навичок поводження з інструментами.
Інструкція
1
Найчастіше сайдинг застосовують для обшивки несучого каркаса. Даний матеріал довговічний і може бути використаний для тепло- і звукоізоляції. Також ви можете використовувати цей обробний матеріал для захисту приміщення не тільки зовні, але і зсередини.
2
Якщо ви вирішили виконати обшивку балкона сайдингом, то придбайте вініловий матеріал. Продається він у великій колірній гамі. Вініловий сайдинг не горючий і не токсичний. З його допомогою можна обшити будь-який вид стін. Вам не доведеться займатися підготовчими заходами. Монтаж ви можете виробляти в будь-який сезон. Після обробки стіни будуть мати ідеально рівний вигляд. Процес установки проходить швидко. В результаті приміщення буде мати сильний і естетичний вигляд.
3
Для початку ви повинні зробити обрешітку. Для цієї мети краще всього використовувати дерево або ж металеві профілі. Решетування грає роль каркаса для сайдинга. Саме вона може забезпечити ідеально рівний монтаж. Якщо стіни у вашому приміщенні рівні, то можна обійтися і без обрешітки. Сайдинг в даному випадку монтується прямо на стіну.
4
Між стіною і сайдингом повинно залишитися невеликий простір. В нього рекомендується прокласти шар утеплювача. Також часто використовують вітровологозахисні плівку. Дані заходи допоможуть перетворити ваш балкон в повноцінне житлове приміщення. Для різання сайдінга застосовуйте ножиці по металу. Добре підходить для цієї мети і електрорубанок. Використовувати можна тільки той інструмент, який має дрібні зуби. В даному випадку панелі при різанні НЕ будуть тріскатися.
5
Кріпити сайдинг найкраще алюмінієвими або оцинкованими саморізами, які мають широкі капелюшки. Після установки допоміжного профілю можна приступати до укладання оздоблювального матеріалу. Нижній край вставляйте в стартову смугу, а верхній закріплюйте до стіни саморізами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kPZOMLHpp8M
На сьогоднішній день найпопулярнішим матеріалом для обробки балконів і лоджій є вагонка. Вона являє собою дерев'яні або пластикові обшивальні дошки. Обшивка вагонкою - це економічний і практичний спосіб обробки будь-якого приміщення.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні рейки;
  • - перфоратор з буром;
  • - дюбеля;
  • - декоративні шурупи або спеціальні скоби;
  • - рулетка;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ножівка;
  • - меблевий лак;
  • - пневматичний пістолет.
Інструкція
1
Порівняно з пластиковою, дерев'яна вагонка має суттєві переваги. Вона не плавиться на сонці, значно краще зберігає тепло взимку, та й виглядає затишніше. Робота з вагонкою складності не представляє і може бути виконана самостійно. До недоліків можна віднести її горючість і високу вартість. Якщо останнє вас не бентежить, зробіть вибір на користь природних матеріалів.
2
Заміряйте площа і розрахуйте необхідну кількість матеріалу. Підготуйте рейки для кріплення. Оптимальна їх товщина 2 см. Вона повинна бути однакова по всій довжині рейки. Це важливо, оскільки нерівності впливають на якість стиків.
3
Намітьте лінії кріплення рейок. Використовуйте при роботі будівельний рівень. Рейки повинні займати всю ширину стіни, щоб не залишалося вільних кутів, і кріпитися паралельно стелі. За допомогою перфоратора просвердлите отвори. Помістіть в них дюбеля. Якщо при свердлінні плити ви натрапили на порожнечі, заміряйте глибину отвори і вбийте туди дерев'яну заглушку. Закріпіть рейки шурупами по всій довжині.
4
Між стіною і вагонкою розташуйте шар утеплювача. Візьміть пенополистерол, порівняно з пінопластом він має кращі характеристики. Кріпити його не треба. Просто розташуйте між стіною і латами.
5
Обшивку почніть з кута. Першу дошку закріпіть впритул до стіни. Сторона з пазом повинна знаходитися в кутку, виступає частина входить в паз наступної дошки. Для закріплення застосовуйте декоративні шурупи або спеціальні скоби, які забиваються за допомогою пневматичного пістолета.
6
Стіна з вікном оббивається також. Закріпіть дві рейки. Одна повинна проходити врівень з підлогою, інша на рівні вікна. За допомогою ножівки ображати дошки до потрібного розміру. Обшивку почніть з того ж боку, що й раніше.
7
Обробіть вагонку спеціальним складом, що оберігає дерево від гниття. Покрийте лаком.