Як відрізнити підробку по штрих-коду.

Для того щоб виробникові отримати право на маркування свого товару штрих-кодом, йому необхідно пройти міжнародну сертифікацію. Існують фірми, які не здатні призвести якісний продукт, а також успішно його реалізувати. Вони користуються штрих-кодами відомих фірм, збуваючи підроблений товар.
Інструкція
1
Купуючи товар, звертайте увагу на перші дві-три цифри, які стоять в штрих-коді і позначають код країни та інформацію про країну-виробника, написану на упаковці продукту. Якщо ці дані не збігаються, тобто, вказана країна-виробник, приміром, Німеччина, а перші цифри штрих-коду, говорять про те, що це - Китай, перед вами, ймовірно, підроблений товар.
2
Ознайомтеся з кодами країн-виробників, звернувшись до відповідних інтернет-ресурсів, на яких представлені ці дані. Наприклад, Росії відповідає числовий код, який складається з трьох цифр - 460, Німеччині - 400, Україна - 482, Японії - 45 і 49 і т.д.
3
Зверніть увагу на останню контрольну цифру штрих-коду. Проробивши певний математичний алгоритм, що включає в себе математичні дії, вчинені з цифрами коду, і порівнявши отриманий результат з контрольною цифрою, можна напевно сказати підробка перед вами чи ні.
4
Алгоритм перевірки достовірності товару: 1. Випишіть всі тринадцять цифр штрих-кода.2. Підсумуйте цифри зліва направо, що знаходяться на парних позіціях.3. Отриману суму помножте на трі.4. Підсумуйте непарні цифри зліва направо без останнього числа справа.5. Складіть результати третього і четвертого пунктов.6. Від отриманої цифри відкиньте ліву цифру, що позначає число десятків. 7. Залишилося число, яке позначає одиниці, відніміть з цифри 10.8. Результат, отриманий вами, повинен збігатися з контрольною цифрою штрих-кода.Еслі контрольна цифра і отримана різні, значить, перед вами - підроблений товар.
5
Зверніться до комп'ютерних on-line програмам, представленим на відповідних сайтах, для перевірки достовірності товару по штрих-коду. Для цього введіть всі тринадцять цифр штрих-коду у відповідне поле і натисніть кнопку «Перевірити». Зробивши певні розрахунки, програма швидко видасть вам свій вердикт.