Як вибрати ім'я хлопчика по батькові. Як вибрати пологовий будинок в спб.

Вибір імені для майбутньої дитини - завдання дуже непросте. Смаки і думки у всіх різні, проте роблячи вибір, задумайтеся і про те, як ім'я поєднується з по батькові та прізвищем.
Інструкція
1
Не рекомендується називати дитину на честь батька. Причин тому декілька. По-перше, деякі психологи вважають, що в такому випадку хлопчик виросте примхливим і неврівноваженим. Вважається також, що діти-тезки батьків забирають у них життєву енергію. До того ж у оточуючих, а іноді й у самого володаря імені складається враження, що з фантазією у батьків туговато: «Інших імен немає, чи що!».
2
До довгим батькові рекомендується підбирати короткі імена, і навпаки. Наприклад, до таких батькові як Константинович, Всеволодович, Станіславович підійде коротке ім'я - Олег, Ілля, Андрій. А багатоскладні імена - Олександр, Вичеслав, Анатолій - підійдуть до коротких батькові - таким, як Ілліч або Львович.
3
Постарайтеся, щоб в імені та по батькові не надто повторювалися приголосні і голосні. Такі поєднання важко виговорюються. І утримайтеся від співзвучних імен. Чимало студентів і підлеглих ламали мову і пам'ять, спілкуючись з Владиславом В'ячеславовичем або Вадимом Володимировичем.
4
Не варто вибирати ім'я, оканчивающееся тієї ж буквою, з якої починається по батькові. Наприклад, Іван Миколайович. В цьому випадку при вимові частина імені як би "губиться" в отчестве. І вже тим більше не варто придумувати поєднання начебто Кирило Іларіонович. На перший погляд, начебто красиво, і запам'ятати легко, але спробуйте вимовити це з першого разу.
5
Важливо, щоб ім'я поєднувалося з по батькові ще й за мовною ознакою. Тобто до звичних російським батькові слід придумувати російське ім'я. І, відповідно, до іноземних - теж щось підходяще. Особливо тепер, коли пішла мода на незвичайні імена. Оригінальність це звичайно добре, і дійсно, навіщо хлопчиську бути десятим, скажімо, Артемом у дворі або до класі. Але й Джон Олексійович Петров звучатиме дивно.
6
Не слід підбирати ім'я, яке в поєднанні з по батькові повністю дублює ім'я-по батькові когось із знайомих чи відомих людей. Приміром поєднання: Володимир Ілліч, Михайло Сергійович або Микита Сергійович народжують цілком певні асоціації. Подумайте, чи потрібно це вашому синові.
Зверніть увагу
Насамперед, вибираючи ім'я для хлопчика, потрібно пам'ятати про те, що коли-небудь він стане батьком. Отже, необхідно підібрати таке ім'я, з якого вийде красиве і нескладне для вимови батькові. Деякі батьки вважають за краще давати дітям рідкісні або нетипові для нашої національності імена.
Корисна порада
Якщо ім'я закінчується на приголосний звук, а по батькові з нього починається, та ще в самому імені-по батькові багато приголосних - Олександр Дмитрович, Едуард Дмитрович - звучання утруднено. Уявіть собі, що в родині інженера Миколи Толстого сина назвали Левом на честь письменника. В школі хлопцеві не давалися література і російська мова, і він став об'єктом насмішок з боку однолітків.