Як витягнути вушну пробку. Як виташіл сірчану пробку з уша.

Надлишкова функція залоз, що виробляють вушну сірку, може стати причиною утворення сірчаної пробки. Закриваючи повністю або частково слуховий прохід, вона викликає зниження слуху і шум у вухах, особливо при попаданні в вухо води. Але щоб самостійно витягнути вушну пробку необхідно дотримуватися граничної обережності.
Вам знадобиться
  • - засіб для розм'якшення (гліцерин, перекис водню або рослинне масло);
  • - настій ромашки;
  • - вата.
Інструкція
1
При підозрі на сірчану пробку краще зверніться до лікаря і за допомогою промивання спеціальними розчинами її видалять без праці. Або придбайте в аптеці спеціальні вушні свічки, які прекрасно витягують сірку. І тільки не маючи ні тієї, ні іншої можливості спробуйте витягти її самостійно.
2
Перш ніж видалити сірчану пробку з вуха - розм'якшите її. Використовуйте для цього один з засобів - перекис водню, гліцерин, мигдальне або рослинне масло, підігріте до кімнатної температури. Наберіть будь-яке з них в піпетку. Нахиліть голову таким чином, щоб вухо було направлено вгору. Потім відтягніть назад верхню частину вушної раковини (в сторону потилиці) і закапайте у вухо 3-5 крапель. Після цього закрийте слуховий прохід ватою і через 10-15 хвилин витягнете її (при цьому виллється зайва рідина з вуха).
3
Найчастіше розм'якшена пробка виходить самостійно за 2-3 дня. Проте протягом цих днів продовжуйте виконувати розм'якшення 2-3 рази на день. Якщо вона не виходить або вийшла неповністю (може бути ще більше зниження слуху через розбухання пробки, відчуття стороннього предмета в юшці або шурхіт) спробуйте промити слуховий прохід теплим розчином ромашки. Вводите його під тонким струменем з спринцівки або шприца, що не вставляючи в вухо.
4
Якщо пробка і раніше не вийшла, повторіть розм'якшення (тільки маслом або гліцерином), при цьому закрийте слуховий прохід на більш тривалий час (30 хвилин). Далі прийміть теплу ванну. Сядьте в ній так, щоб вуха виявилися підвантаженими в воду. Зазвичай це сприяє вимиванню пробки.
Корисна порада
Не намагайтеся видалити сірчану пробку власними силами, якщо в минулому або сьогоденні є ушкодження барабанної перетинки, гнійні виділення з вуха або запалення (отит).
Витягнути пробку з пляшки може бути непросто, навіть якщо у вас є штопор. Без штопора же ця задача багатьом здається нерозв'язною. Ви налаштувалися на приємний вечір з келихом вина, а відкоркувати пляшку нічим. Можна, звичайно, запитати у сусідів, а можна спробувати впоратися своїми силами і підручними предметами.
Вам знадобиться
  • Цегляна стіна
  • Рушник
  • Гвинт або шуруп
  • Викрутка
  • Плокогубци
  • Пилочка для нігтів, авторучка, ключі
Інструкція
1
За допомогою твердої поверхності.Виберіте тверду стійку вертикальну поверхню, наприклад, цегляну стіну. Оберніть навколо пляшки будь рушник так, щоб вам було не тільки зручно тримати, але і щоб не поранитися осколками, якщо пляшка ненароком розіб'ється. Енергійно ритмічно і рішуче ударяйте дном пляшки з обраної поверхні, доти, поки пробка, більшою частиною, не опиниться зовні. Потягніть за пробку і витягніть її. Зверніть увагу на те, щоб обрана вами площину була досить щільною, щоб підштовхнути пробку , але не настільки твердою, щоб пляшка об неї розбилася.
2
За допомогою гвинта, викрутки і плоскогубцевНайдіте довгий гвинт з глибокими борозенками. Тримайте пляшку міцно і, за допомогою викрутки, вкрутити гвинт в пробку майже до кінця, але так, щоб плоскогубці було за що вчепитися. Візьміть плоскогубці і тягніть за них однією рукою вгору, другий же міцно притримуйте пляшку. Вся процедура не повинна зайняти у вас більше декількох хвилин.
3
За допомогою будь-яких невеликих довгих і твердих предметов.Найдіте залізну пилочку для нігтів, викрутку або досить довгий ключ. Іноді підходить навіть кулькова ручка. Встановіть предмет на пробку і повільно, із зусиллям, вдавлюйте пробку в пляшку. Будьте обережні в момент, коли пробка почне піддаватися, бережіть долоні. Якщо ви давите занадто різко, вино може бризнути через горлечко. Коли пробка виявиться плаваючою на поверхні вина, повільно нахиліть пляшку, щоб налити вино в келих. Важко буде розливати тільки в перший стакан, далі вино потече легко.