Як носити олександрит. Які камені підходять рибам.

Камінь олександрит - загадковий і магічний, є різновидом хризоберилу. Його особливістю є зміна кольору при різному освітленні. При денному світлі олександрит темно-зелений, а при штучному освітленні стає червоно-фіолетовим.
Інструкція
1
Якщо ви можете собі дозволити придбати ювелірний виріб з цим мінливим каменем, то вибирайте виріб в золотій оправі. Часто в прикрасах з олександритом використовують інші камені, які підходять за кольором або доповнюють його. Це можуть бути діаманти, гранат, цитрин, аметист, топаз.
2
Носити олександрит краще в кільці або персні, або ж на голові - сережки або обруч-діадема. Добре також поєднувати прикраса з александритом з іншими виробами, в яких є зелений або червоний гранат. Ці камені пом'якшать сильний вплив олександрита на ваше життя.
3
Прикраси з олександритом підходять для носіння і в денний, і у вечірній час. Ідеальними ці камені є для поганого освітлення і похмурої погоди, але вони також красиво грають і при сонячному світлі або яскравому штучному освітленні.
4
Чудово виглядають комплекти ювелірних прикрас з олександритами - сережки і персні, кулони та сережки. Причому сережки з александритом прекрасно підкреслюють красу і зелених, і карих очей. Звичайно ж, вишукані ювелірні вироби з цим каменем найкраще підійдуть для вечірнього вбрання, але якщо у вас є улюблений перстень або невеликі сережки з александритом, носити їх можна в будь-який час і за будь-що.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oXAPm4vTWfo
Зверніть увагу
Ще в давнину олександрити приписували магічні властивості. Цей самоцвіт допомагає людям знайти гармонію в собі і краще пристосуватися до навколишнього світу. Відмінно підходить цей камінь людям, що народилися під знаками Близнюків, Риб, Скорпіона і Овна. Протипоказаний олександрит Тельцям, Ракам, Дівам і Стрільцям. Цим людям не можна навіть приміряти прикраси з александрітом.Еще одним цінним властивістю олександрита є його здатність втихомирювати людини, робити його більш поступливим. З давніх часів вважається, що олександрит потрібно носити в парі, тобто потрібен комплект прикрас з цим каменем.
Корисна порада
Назва «олександрит» мінерал отримав на честь спадкоємця російського імператора Олександра ІІ, так як був знайдений в день його повноліття. По-іншому він називається уральським хризоберилом. Це дуже дорогий камінь, по цінності його можна порівняти з смарагдом.