Як прикріпити картину до стіни без цвяхів. Як прикріпити важку картину на стіну.

Відомо, що молоток і цвяхи можуть залишити на стіні некрасиві сліди, через які потім доведеться затівати косметичний ремонт. Якщо ви не хочете псувати стіни, то замість цвяхового кріплення розумно буде вибрати підвісну систему для картин. Вона дозволить, до того ж, за бажанням змінити розташування картини на стіні. Є у підвісної системи і ряд інших переваг.
Інструкція
1
Скористайтеся галерейними «підвісками». Профільна алюмінієва рейка, прикріплена до стелі або до стіни, - ось що є основою підвісного способу кріплення картин. Твори вільно висять на волосінях. Ліски вільно переміщаються по алюмінієвої рейці. Для підвіски на одному кінці волосіні використовуйте спеціальні гачки. Другий кінець волосіні закріпіть у втулці, яка рухається по рейковому пазу і впасти волосіні не дасть.
2
Гачки теж вільно переміщаються вниз і вгору і можуть закріплюватися на потрібній висоті. Так що можна вішати картини в будь-якому місці стіни, горизонтальними або вертикальними рядами, одна над іншою і так далі. Звичайно, при цьому необхідно враховувати вагу картин. В середньому гачки витримують 4-15 кг і підбираються відповідно.
3
В установці такої системи для кріплення картин нічого складного немає. На стіні проведіть рівну лінію і вздовж по ній просвердлите ряд кріпильних отворів для з'єднувачів. З'єднувачі в свою чергу прикріпіть до стіни розпірними дюбелями і саморізами, шурупами.
4
У алюмінієвого профілю на внутрішній стороні є паз. Цей паз потрібно насадити на прикріплення з'єднувачі і маленьким зусиллям защепнути. Після замикання з'єднувачі повинні опинитися всередині паза алюмінієвого профіля.Когда робота буде зроблена, ви зможете переконатися, що дана конструкція майже непомітна в інтер'єрі приміщення. Кожен елемент превосходно в нього впишеться. Підвісні системи прикрасять як класичний інтер'єр, так і сучасний дизайн.
5
Зверніть увагу, що ви маєте можливість вибирати на свій смак забарвлення підвісних панелей. Вони виробляються і продаються всіх кольорів і розмірів. В будь-який день ви зможете поміняти один профіль на інший, так як вони легко знімаються. Все буде залежати від власної фантазії і стилю помещенія.Теперь картини завжди можна переважити без жодної шкоди для обробки стіни. Сформувати оригінальний, індивідуальний інтер'єр. Оскільки підвісна система кріпиться під стелею, багато місця вона не займе. При цьому дозволить створити ціле панно, складене з улюблених картин, постерів або фотографій. Таким способом можна кріпити навіть дзеркала. Спосіб підійде в будь-яких приміщеннях: торговельних, офісних, квартирних та громадських.