Як зробити автостоянку.

Проблема розміщення особового автомобіля актуальна для сотень і навіть тисяч жителів мегаполісів, саме тому зручно розташована стоянка незмінно користується попитом і приносить хороший дохід. Обладнати майданчик для автомобілів не становить великої праці, основна проблема полягає в тому, щоб придбати або отримати на вигідних умовах в оренду ділянку землі у вдалому місці.
Вам знадобиться
  • -ділянку землі від 100 квадратних метрів із зручними під'їзними шляхами;
  • -дозвіл місцевої адміністрації та ряду перевіряючих організацій;
  • -приміщення для охоронця;
  • -система відеоспостереження;
  • -неськолько змінних охоронців, що працюють на постійній основі.
Інструкція
1
Домовтеся з міською адміністрацією про довгострокову оренду землі - вибір ділянки залежить не стільки від вашого бажання, скільки від тих умов, які готові надати вам місцева влада. Брати землю в оренду необхідно на тривалий термін, так як якщо плани орендодавця незабаром зміняться, ви ризикуєте втратити вже приносить прибуток заклад і знову починати справу з нуля. Кращі місця для обладнання автостоянок шукати потрібно поблизу від спальних районів і великих житлових масивів.
2
Узгодьте проект автостоянки з відділом архітектури та містобудування в місцевій адміністрації, отримаєте дозвіл пожежної інспекції та Росспоживнагляду. Найчастіше для організації великої автостоянки необхідно також, щоб своє "добро" дав Комітет з охорони навколишнього середовища або інша екологічна організація.
3
Відгородите територію майбутньої автостоянки надійним "глухим" забором (особливо актуально для заміських стоянок або стоянок, розташованих на міських околицях, у малолюдних місцях). Покладіть асфальт по всьому периметру ділянки, на якій розташовуватиметься автостоянка, покрийте потім поверхню землі реактивами, що перешкоджають шкідливому впливу нафтопродуктів на навколишнє середовище (це обов'язкова вимога контролюючих органів). Зробіть розмітку, розділіть всю площу на окремі стоянкові місця і проїзди між їх рядами.
4
Організуйте систему охорони автостоянки, для цього обладнайте невелике приміщення для охоронця, встановіть відеоспостереження. Хорошим способом позбутися від будь-яких небажаних відвідувачів буде журнал обліку машин, в який слід заносити держномери всіх транспортних засобів і не допускати на територію стоянки автомобілі, не внесені в єдиний список клієнтів.
Обзавестися автомобілем - справа нехитра. Мрія ж багатьох автовласників - безкоштовна парковка. Це можна втілити в реальність, якщо у вас є кмітливість, потрібні документи або підприємницькі здібності.
Інструкція
1
Отже, для початку визначтеся з поняттями «паркування» і «стоянка». «Парковка» - тимчасова зупинка автомобіля на певному місці, «стоянка» - довгострокова зупинка автомобіля, наприклад на декілька днів.
2
В деяких дворах є безкоштовні стоянки. Їх мінус в тому, що ніхто не стежить за цими машинами, в разі крадіжки вам нікому буде пред'явити претензії.
3
У торгових центрів часто буває безкоштовна парковка на час роботи. Неробочий час або штрафне, або платне. На свій страх і ризик ви можете залишити на ніч автомобіль на парковку, а потім прийти в робочий час, сісти в машину і поїхати, якщо її не поставили в загороду або не забрали на штраф-стоянку. Ви можете також вимагати всю необхідну документацію на факт правомірності стягування штрафу. Іноді приватні парковки обмежуються лише усною формою, документально ж вони не мають право виписувати штраф. Щоб не піднімати зайву метушню з залученням начальства, вас можуть і просто відпустити. Якщо ж все законно - доведеться розлучитися з деякою сумою.
4
Також на платних парковках є пільгові місця для інвалідів. Якщо у вас є посвідчення, уточніть у службовця парковки - платна вона для інвалідів. При цьому на вашому автомобілі повинен бути значок інваліда.
5
Зрештою, якщо у вас на подвір'ї є не зайнята площа, або ви знаєте, де знаходиться вільне місце - ви можете відкрити свою парковку (у тому числі платну). Доведеться попрацювати з паперами: заява, план, підтвердження про те, що місце у вільному володінні, дозвіл на споруду і т.п. Залучити будівельників, постачити парковку потрібним обладнанням (металеві мережі, шлагбауми). Загалом, скластися з колегами або друзями деякою сумою, або вкластися самостійно один раз, але зате на дуже вигідна справа.