Як встановити піч Бутаков.

Піч Бутакова швидко нагріває приміщення і довго віддає тепло. Вона дуже легка і монтується просто. Встановлювати її можна без фундаменту. Однак грамотна установка зажадає серйозної уваги.
Інструкція
1
Спочатку необхідно усунути пожежонебезпечні фактори. Стіни і меблі захистіть від печі вогнетривкими матеріалами. Можна обійтися листами асбестокартона і оцинкованим залізом. Листи прибийте на стіни і підлогу. Спочатку картон, потім залізо. Кріпите до стін шурупами. Під грубку, замість фундаменту, достатньо просто покласти бордюрні камені. Якщо доходи дозволяють, то можна придбати вогнетривкий «мінріт». Він замінить і листи заліза, і асбестокартон.
2
Коли приготували місце для грубки, випиляєте по квадрату отвір на стелі. Це місце буде теж пожежонебезпечним, тому в отворі, по стінах перекриття, прокладете базальтокартон. Зверху набийте смужки оцинковки. Повинна вийти акуратна металева коробка.
3
В неї вставте обробну коробку. Діру потрібно випилювати на 3см більше, так як потрібно ще залишити повітряний простір в 1,5 см. Ось прохід і готовий.
4
При установці грубки на камінь треба домогтися рівноваги. Потім в димову діру встановіть Шиберного заслінку. Стики промажьте термогерметіком. Можете встановити бак для гарячої води - він дуже знадобиться.
5
Шиберного заслінку, труби і бак стикувати треба правильно. Верхня труба повинна вставлятися в нижню. Це робиться для того, щоб конденсат надалі без перешкод стікав вниз. А захистити приміщення від диму можна герметизацією стиків і використанням сендвіч-труб. Сендвіч-труби, звичайно, дорожче, але вони зменшать конденсат.
6
Від грубки перший метр - це звичайна труба. Не потрібно, щоб сендвіч заважав надягати шибер. Тепер бак надіньте на шибер, промажте герметиком. Труба-сендвіч піде у верхню трубу бака. Сендвіч знизу обов'язково закрийте заглушкою. Рекомендується так розраховувати довжину труб, щоб стики не потрапляли на перекриття. Оброблення прокладається базальтової ватою.
7
Виріжте круглий отвір в даху. Використовуйте електролобзик. Далі все просто. У покрівлі закріпіть «спідницю», надіти на трубу. Нехай спідниця заходить під коник, адже в отвір не повинен потрапляти дощ. На трубу надіньте кільце-косинку - воно закриє щілину між спідницею і трубою. Зверху на трубу надіньте оголовок. Краю спідниці, щоб збоку не потрапляв дощ, можна запінити. Монтаж закінчений.