Як написати резюме лікаря.

Щоб в короткі терміни знайти нову перспективну роботу, здобувачеві варто вивчити правила складання грамотного резюме, основна мета якого - привернути увагу потенційного роботодавця. І створення резюме лікаря - не виняток.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Найбільшою популярністю користуються так звані хронологічні резюме, що дозволяють продемонструвати лікарську діяльність у вигідному світлі. Викладена в них інформація дозволяє кадровим працівникам за мінімальний час отримати максимальну інформацію про претендента. Однак такий документ дозволяє роботодавцю помітити часті зміни місця роботи і перерви в трудовому стажі. Тому подібною схемою варто в першу чергу керуватися ескулапам, які мають багатий досвід і досягнення. Шукачам, які не досягли кар'єрних висот, слід керуватися функціональним типом резюме, що відображає в першу чергу основні професійні навички та вміння фахівця. У цьому випадку менеджери з підбору персоналу радять інформацію про попередніх місцях роботи згадувати побіжно або опускати зовсім.
2
В будь-якому випадку ваше резюме повинно містити персональні та контактні дані, а також відомості про вашу освіту із зазначенням наявних сертифікатів. Крім прізвища, імені та по батькові назвіть вік, сімейний стан, наявність дітей, номер телефону, домашню адресу і e-mail. Блок, присвячений досвіду роботи, заповнюйте у зворотному хронологічному порядку, не забуваючи вказувати найменування установ та займаних посад. Особливо докладно опишіть останнє місце роботи. У розділі «освіта» вкажіть навчальний заклад, який ви закінчили, рік випуску, факультет і спеціальність за дипломом. У блоці «додаткова інформація» пропишіть комп'ютерні навички, пакет програм, якими володієте, швидкість друку і володіння іноземними мовами.
3
Постарайтеся оформити ваш текст в діловому стилі, уникайте безлічі абревіатур і модерних професійних термінів. Це ускладнює розуміння. Вживайте дієслова в теперішньому часі. Помістіть ваше резюме на одній-двох сторінках білого паперу хорошої якості формату А-4, використовуючи 12-14 розмір шрифту через полуторний інтервал.
Грамотно складене резюме - одне з головних складових успішного влаштування на роботу. Воно дуже важливо у лікарських спеціальностях. Клініки, особливо платні, ніколи не візьмуть на роботу не професійного співробітника.
Інструкція
1
При складанні резюме найкраще використовувати стандартний шаблон. У самому верху аркуша А4, праворуч або ліворуч, напишіть жирним шрифтом прізвище, ім'я та по батькові. У протилежному кутку - контактний телефон, електронну пошту та домашню адресу.
2
Відступивши дві-три рядки напишіть, заголовок "Мета" жирним шрифтом. У цьому пункті потрібно вказати бажану посаду.
3
Далі йде графа "Досвід роботи". Розділіть сторінку на дві частини. Зліва пишіть дати роботи (вказуйте тільки місяць і рік зарахування та звільнення). Праворуч - юридична назва установи, посада і виконувані обов'язки. Запис місць роботи починається з останнього і закінчується першим.
4
Наступний пункт - "Освіта". Вкажіть у ньому все коледжі, інститути, академії. Записуйте як закінчені, так і не закінчені, починаючи з останнього. Внесіть дату вступу і закінчення навчання, назву факультету та присвоєну спеціальність. Не забудьте описати в цьому пункті додаткову освіту - курси підвищення кваліфікації, тренінги та семінари.
5
Далі йде рядок "Знання та навички". Тут описуються вміння, отримані в результаті роботи лікарем. Для кожної спеціальності вони свої. Хірургу, наприклад, в цьому пункті не зайвим буде описати проведення складних операцій за допомогою новітнього обладнання. Терапевта - виявлення захворювань по не самою явною симптоматикою і т.д.
6
Пункт "Особисті якості". Це може бути: зібраність, чуйність, уміння вчасно сконцентруватися і т.д.
7
У графі "Сертифікати" вкажіть отримані ліцензії та дозволи на лікарську діяльність. Вписувати потрібно назву і номер документа. Це дозволить роботодавцю упевнитися в достовірності цінних паперів.
8
У рядку "Інше" вказується додаткова інформація. Всі навички та вміння, що не відносяться безпосередньо до спеціальності, запишіть в цьому пункті. Наприклад, права на водіння транспортного засобу, знання іноземних мов і т.д. Тут же, при необхідності, даються відомості про сімейний стан, хобі, інтереси, шкідливих звичках.