Як прати подушку.

Хороший сон багато в чому залежить від подушки, на якій ми спимо. Регулярне провітрювання і правильна прання допоможе вашій подушці надовго зберегти чистоту та якість.

Інструкція
1

Для того, щоб подушка довше зберігала свої властивості, її потрібно регулярно струшувати і провітрювати. Багато господинь раз на тиждень викладають подушки на сонечко - крім того, що подушка добре провітрюється, вона ще й піддається дії ультрафіолетових променів, які відомі своїми бактерицидними властивостями.

2

перами і пухові подушки слід регулярно прати. Для цього необхідно розпороти наволочку і витягнути з подушки наповнювач. Наволочку можна випрати в пральній машинці, а ось пух або перо слід перекласти в спеціально підготовлені марлеві мішечки (їх шиють із звичайної марлі в два-три шари), замочити на 15 хвилин в м'якому порошку (для цих цілей краще вибирати рідкі порошки), потім ретельно випрати мішечки з наповнювачем, добре прополоскати у проточній воді і розкласти сушитися на свіжому повітрі. Найкраще таку прання проводити в спекотні сонячні дні, тоді перо чи пух повністю висохнуть за один-два дні.

3

Подушки з холлофайбер можна прати в пральній машинці. Для цього необхідно вибрати щадний режим з температурою води не вище 60 градусів Цельсія. Після прання подушку необхідно ретельно розправити і покласти сушитися на рівну поверхню. За час сушіння рекомендується кілька разів перетрусити подушку.

4

Складніше доглядати за подушками з наповнювачем з гречаного лушпиння, так як їх не можна прати. При чищенні таких подушок необхідно розпороти наволочку, висипати лушпиння на тканину виставити на свіже повітря, бажано під сонячні промені. Тим часом наволочку можна випрати в звичайному режимі пральної машинки.

5

Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно почистити свої подушки, то можна скористатися послугами хімчистки.

6

"Генеральне прибирання" для своїх подушок фахівці радять проводити не рідше трьох-чотирьох разів на рік, а раз на три роки старі подушки слід замінити на нові.