Як перемістити робочий стіл на інший диск. Перенесення робочого столу на інший диск.

При перевстановлення операційної системи актуальним є питання відновлення обраного налаштувань. Сюди можна віднести установку необхідного програмного забезпечення, оформлення робочого столу і заставок, а також відновлення файлів і папок в системних папках «Робочий стіл» і «Мої документи».
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виконайте перенесення робочого столу на інший диск. Для цього клацніть по кнопці «Пуск», виберіть команду «Виконати». В поле введіть команду Regedit, відкриється вікно системного реєстру. У ньому знайдіть гілку HKEY_CURRENT_USER/Software/далі Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/Shell Folders/Documents and Settings/«Ім'я поточного користувача» \ Робочий стіл. Замініть шлях до папки «Робочий стіл» на потрібний вам. Аналогічно змініть параметр Desktop в гілці реєстру HKEY_CURRENT_USER/Software/далі Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer/User Shell Folders.
2
Закрийте редактор реєстру, щоб застосувати зміни. Далі знову запустіть редактор реєстру, щоб виконати переміщення робочого столу. Виконайте команду «Правка» - «Знайти», введіть для пошуку «Робочий стіл» і скрізь, де зустрінеться даний запис в форматі шляху до папки, замініть свій шлях, введений в першому кроці. Перезавантажте систему, щоб зміни вступили в силу. Аналогічно ви можете виконати перенос папок «Мої документи», «Вибране» та інших системних об'єктів.
3
Виконайте перенесення робочого столу в ОС Windows 7. Відкрийте системний диск, далі папку Users і каталог, який відповідає імені вашого профілю в системі. Або виберіть у головному меню ім'я профілю під його зображенням. У даній папці знаходяться всі ваші службові каталоги, в тому числі і робочий стіл. Клацніть по потрібному об'єкту правою кнопкою миші, виберіть опцію «Властивості», перейдіть в закладку «Розташування».
4
Створіть папку, куди ви хочете перенести робочий стіл. Клацніть по кнопці «Перемістити», у вікні вкажіть шлях до створеної папці. Таким чином, робочий стіл, або будь-який інший системний каталог переміститься в інше місце. Шлях у властивостях повинен змінитися, якщо він залишився колишнім, змініть його вручну і клацніть «Застосувати». Зміни набувають чинності відразу ж, перезавантаження системи не потрібно.