Як намалювати паравоз.

В даний час паровози не використовуються при організації вантажоперевезень, тому побачити, як вони виглядають, можна, знайшовши локомотив, встановлений в якості пам'ятника, або в підручниках з машинобудування.
Інструкція
1
Намалюйте олівцем ескіз. Корпус паровоза складається з трьох частин. Передню частину зобразите у вигляді лежачого циліндра, висота циліндра повинна бути в три-чотири рази більше діаметра підстави. Другу частину намалюйте у вигляді прямокутника з вертикальною стороною трохи більшою, ніж горизонтальна. Це кабіна водія. Задня частина паровоза виглядає як довгий прямокутник, його довжина в два-три рази перевищує висоту. Це відсік для вугілля. Всі частини з'єднані між собою зварюванням, передній циліндр розташований трохи вище. Намалюйте під ним чотири пари коліс - перша пара менше, ніж три наступні. Ще чотири пари коліс розташовані під відсіком для вугілля. Під кабіною машиніста колеса малювати не треба.
2
Намалюйте дрібні деталі на корпусі паровоза. Почніть з циліндричної частини. На ній є труба, запобіжний клапан, за нею третя височіє ємність - це пісочник, свисток, розташований поруч з кабіною машиніста. Спереду внизу є зчіпний пристрій і фари, на підставі циліндра є люк, намалюйте на ньому петлі і ручку. Вздовж всієї цієї частини намалюйте металеві поручні. Зобразіть на будці за циліндричною частиною двері і віконця. В останній частині паровоза зазвичай розташовується контейнер з вугіллям. Намалюйте металеві палички, які з'єднують колеса і змушують їх рухатися від передньої пари коліс. Ці палички називаються спарнікі. Весь корпус паровоза усипаний металевими заклепками і має сліди зварювання, відобразіть це в малюнку. Крім того, не забудьте, що без рейок паровоз не поїде.
3
Розфарбуйте малюнок. Найчастіше паровози пофарбовані в чорний колір, лише деякі деталі, наприклад, колеса і передня частина мають червоний колір. Також можна використовувати сірий колір і темно-зелений. На кабіні машиніста намалюйте номер паровоза білою фарбою.