Як оформити куточок у дитячому саду. дизайн музичного куточка дитячий сад картинки.

Оформлення різних куточків в групах дитячого саду має велику виховну та інформаційну цінність. Куточки можуть мати різноманітну тематику.
Вам знадобиться
  • -Інформаційні стенди; -уголкі живої природи; -наочність посібники; -музичні куточки
Інструкція
1
В куточок повісьте стенди з інформацією про склад групи дитячого саду, відвідуваності дітей, їх антропометричні дані: зріст і вага. Поруч може бути стенд з красиво оформленими меню на цілий день. Основною стенд робиться з міцного матеріалу. На ньому розташовуються два невеликих інформаційних стенда, зроблених з щільного заламінованого картону з прорізами, куди вставляються дані про дітей і щоденне меню на сніданок, обід і вечерю. Ці стенди повинні знаходитися в кімнаті, де роздягаються діти. Батьки, таким чином, щодня бачать всю інформацію.
2
В ігровій кімнаті, де цілий день перебувають діти, доцільно зробити куточок живої природи. На красивих полицях розмістіть живі квіти і клітини зі співочими птахами. Діти можуть самостійно доглядати за рослинами і тваринами.
3
Куточок з наочними посібниками оформляється в підготовчій групі дитячого саду. Це можуть бути магнітна азбука, кубики та картки з цифрами і буквами для складання слів і нескладних арифметичних прикладів. Книги, які читають дітям вихователі. Тут же бажано розташувати стенд, на якому доступно і наочно представлені правила дорожнього руху. Всіма цими предметами активно користуються діти і вихователі під час занять. Потім діти самостійно прибирають всі книги і кубики на свої місця.
4
В групах дитячого саду оформляються красиві музичні куточки. Хоч у багатьох дитячих садах є спеціальні музичні кімнати, музичні куточки все частіше з'являються в дитячих садах. Там встановлюють невеликий DVD-плеєр, за допомогою якого діти слухають музику і дивляться розважальні та пізнавальні мультиплікаційні фільми. Оформити музичний куточок можна дуже затишно. Зазвичай на підлогу кладуть гарний килим, діти сидять на м'яких пуфиках. Цей куточок користується великою популярністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/bGlsh1fN7Ic
Зверніть увагу
Оформлення куточків має велику виховну цінність.
Корисна порада
Інформаційні стенди призначені не стільки для дітей, скільки для батьків.