Як замінити свічки на "Тойоті Королла".

Як тільки ви проїхали на своїй «Тойоті Королла» більше тридцяти тисяч кілометрів, то вам слід, як правило, провести заміну свічок запалювання. Для цього не обов'язково їхати в автосервіс. Ви цілком впораєтеся самі.
Вам знадобиться
  • - нові свічки;
  • - трубчастий шестигранний ключ.
Інструкція
1
Після пробігу в тридцять тисяч кілометрів рекомендується замінити свічки на нові щоб уникнути проблем. Для цього потрібно зробити наступне: відкрийте капот і зніміть трубки високовольтних проводів, які, як правило, на «Тойоті Королла» встановлюються з багатоклапанні головкою, через що можуть виникнути труднощі (їх складніше зняти).
2
У кожного водія є комплект інструментів до автомобіля. Знайдіть у ньому свічковий ключ (невеликий трубчастий шестигранний ключ). Якщо такого не виявилося, то підійде універсальний вороток (шестигранник невеликого розміру, що повертається за допомогою викрутки). Потім щільно насадите ключ на свічку.
3
Повільно повертаючи ключ, викрутити свічку з головки блока. Рух робіть проти годинникової стрілки. Потім уважно подивіться на свічку. Якщо вона працювала добре, то її колір повинен бути світло-коричневим, на різьбі не повинно бути слідів від масла, електроди не повинні бути обгорілими. Якщо зі свічок щось не так, рекомендується відвести автомобіль на діагностику в автосервіс. Інакше, навіть при її заміні на нову, ймовірно, виникнуть такі ж проблеми.
Зверніть увагу
Якщо при знятті трубок високовольтних проводів у вас виникнуть проблеми, то не намагайтеся їх вирвати, вони просто-напросто дуже щільно надіті. Розгойдайте їх з боку в бік, злегка потягуючи на себе. Через деякий час трубки злізуть зі свічок.
Корисна порада
При знятті трубок зі свічок позначте їх цифрами (1,2,3,4). Коли будете одягати на місце, вам потрібно буде зробити це точно в такому ж порядке.Когда ви хочете замінити свічки, то купуйте такі, які вказані в інструкції з експлуатації «Королли» .Не забувайте перед установкою нових свічок перевіряти зазор між електродами. Він повинен складати приблизно 1-2 міліметри, не більше. Інакше свічки не даватимуть потрібної іскри.