Як поставити автозапуск на диск.

Автозапуск - це автоматичне відтворення того чи іншого додатка або вмісту диска або іншого знімного носія інформації. Також у багатьох операційних системах можливо при автозапуску поява вікна, запитувача дію при виявленні знімного носія.
Вам знадобиться
  • - навички впевненого користувача ПК.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно зробити диск з автоматичним запуском тієї чи іншої програми або файлу для відкриття його на комп'ютері з встановленою операційною системою Windows, створіть в його кореневому каталозі перед записом файл Autorun.inf.
2
Відкрийте його за допомогою стандартного текстового редактора і впишіть наступний текст: [autorun] open =.
3
При введенні ім'я програми обов'язково вкажіть розширення exe після назви, розділивши їх крапкою. Те ж саме можна застосувати і до запускаються файлам. Якщо ви не знаєте розширення, увімкніть його відображення в «Свойствах папки» в меню панелі керування вашим комп'ютером на вкладці зовнішнього вигляду. Зніміть галочку з параметра «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Застосуйте зміни і перегляньте назва запускаються елементів.
4
Якщо ви хочете включити функцію автозапуску для знімних носіїв у вашому комп'ютері, запустіть редактор реєстру Windows через меню «Пуск», для цього в утиліті «Виконати» пропишіть regedit і натисніть Enter. У вас повинно з'явитися велике вікно, в лівій частині якого відображує дерево папок. Перейдіть в ньому в наступну директорію: [HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Cdrom] і пропишіть значення рядка "AutoRun" = dword: 00000001.
5
Увімкніть автозапуск дисків альтернативним способом. Для цього відкрийте меню «Пуск» і запустіть програму «Виконати». Введіть в рядку наступну команду: "gpedit.msc". Натисніть Enter і у вікні виберіть «Конфігурація комп'ютера» і запустіть «Адміністративні шаблони». В «Налаштування системи» включите автозапуск знімних носіїв. Результат буде той же, що і в попередньому пункті, однак він більш безпечний в тому випадку, якщо ви не вмієте користуватися редактором реєстру.
Зверніть увагу
Будьте уважні, виконуючи ті чи інші дії з реєстром Windows.
Корисна порада
Вимикайте автозапуск - це знизить ризик зараження операційної системи вірусами.