Як оптимально налаштувати комп'ютер. Як налаштувати комп'ютер оптимально.

Збільшити швидкість роботи комп'ютера можна кількома способами. Якщо йдеться про порівняно старої моделі, то краще використовувати програмні методи зміни параметрів роботи ПК.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
виконан загальну оптимізацію роботи комп'ютера. Підключіться до інтернету і перейдіть на сайт www.iobit.com. Знайдіть програму Advanced System Care і скачайте її. Встановіть утиліту на комп'ютер і перезавантажте його. Запустіть ASC і виберіть меню «Діагностика системи».
2
Виділіть галочками пункти «Оптимізація» і «Дефрагментація», натисніть кнопку «Сканувати» і дочекайтеся завершення аналізу системи і жорсткого диска. Тепер натисніть кнопку «Ремонт» і почекайте, поки програма виправить виявлені помилки і виконає дефрагментацію диска.
3
Відкрийте меню «Очищення Windows». Встановіть галочки навпроти пунктів «Помилки реєстру» і «Непотрібні файли». Виконайте алгоритм сканування та виправлення параметрів. Залиште ненадовго програму ASC.
4
Відкрийте список розділів жорсткого диска (меню «Мій комп'ютер»), клікніть правою кнопкою миші по іконці томи, на якому встановлена операційна система. Відкрийте його властивості і перейдіть до вкладці «Загальні». Приберіть галочку, встановлену навпроти пункту «Дозволити індексувати вміст файлів». Підтвердіть зміну параметрів роботи з даним розділом. Аналогічну операцію виконайте для інших локальних дисків.
5
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Адміністрування». Клікніть по ярлику «Служби» і дочекайтеся відкриття нового меню. Знайдіть і відключіть невикористовувані компоненти операційної системи. Уважно вивчіть їх опис, щоб випадково не відключити важливі служби. Це може привести до відмови операційної системи. Для кожної відключеної служби встановіть тип запуску «Вручну» або «Відключено».
6
Поверніться до програми ASC і відкрийте меню «Утиліти». Виберіть пункт «Оперативна пам'ять», розташований у вкладці «Прискорення». Натисніть кнопку «Вперед» і вкажіть тип «Глибока очистка». Перезавантажте комп'ютер.