Як готувати капучино.

Капучино - приємний кавовий напій родом з Італії. Він заснований на поєднанні еспресо, молока і молочної піни. Підбадьорливий напій переважно вживають в ранкові години, але вечірня чашечка капучино також подарує незабутню насолоду. Приготуйте його будинку і насолоджуйтеся їм поряд з близькими.
Вам знадобиться
  • кави для еспресо 2 ст.л., молоко 150 мл, за бажанням тертий шоколад, кориця або какао.
Інструкція
1
Приготуйте еспресо. Для цього використовуйте кавоварку. Засипте мелений кави в холдер, спресуйте його. Виставте тиск в 9 бар, температура води повинна бути 90 градусів. Пропустіть 40 мл води через каву в чашку для капучино. Традиційно для цього напою використовують порцелянову чашку, яка зберігає тепло напою довше скляних.
2
Збийте молоко. Врахуйте, що воно має бути дуже холодним. Тобто зберігайте його в холодильнику і діставайте з нього перед самим взбиванием. Для цієї процедури переважно використовувати кавову машину з капучинатором. Опустіть його в молоко, не торкаючись дна, але і не тримаючи його на поверхні. В обох випадках піна не вийде (або через закипання молока, або через пухкості). Збивайте піну до утворення великих бульбашок. За відсутності такого пристрою можна використовувати блендер або міксер.
3
Налийте еспресо на 1/3 в чашку. Зверху повільно влийте молочну піну, притримуючи її ложкою. Залишки піни викладаються ложкою. Якщо ви використовуєте прозору чашку, то такий спосіб додавання молока в каву призведе до утворення двох чітко розділених шарів, що виглядає досить ефектно. Якщо ж чашка непрозора, можна зробити меланж, тобто змішати каву і молочну піну. Але в обох випадках невелика частина піни доповідається зверху на готовий напій.
4
Прикрасьте готовий напій. Зверху піни можна насипати трохи кориці, какао і тертого шоколаду. Також піна для капучино відома своєю придатністю для латте-арту, тобто створення малюнків на молочній піні. Роблять їх шоколадним кремом за допомогою спеціальних шприців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nnnoRU3FTr4
Зверніть увагу
Співвідношення еспресо і молока в капучино 1/3. Строго дотримуйте його при збільшенні кількості порцій.
Корисна порада
Для капучино використовуйте невеликі чашки об'ємом близько 200 мл. Цей напій не прийнято подавати у високих келихах.
Традиція прикрашати кави красивими малюнками прийшла з глибини століть до нас від ченців-капуцинів. Сьогодні бариста - майстри з малювання на каву щорічно з'їжджаються на змагання. Існує всього три основних фігури, які лежать в основі всіх малюнків. Навчившись їх створювати, ви зможете радувати себе і своїх близьких чашечкою не тільки смачного, але красиво оформленого капучино.
Вам знадобиться
  • - чашка капучіно;
  • - зубочистка;
  • - молоко;
  • - сироп;
  • - розтоплений шоколад.
Інструкція
1
Щоб навчитися малювати на капучіно, вам, перш за все, знадобиться терпіння. Тренування допомагають відточити точність рухів. Навіть непрофесіонал може спробувати себе в мистецтві латте-арту, зробивши невеликий трафарет візерунка. На кришечці-трафареті, якої накривається чашка з кавою, є прорізи. Посипте поверхню кришечки меленої корицею. Її частинки прокидаються на білу пишну поверхню густий молочної пінки у вигляді малюнка. Такий трафарет можна купити в магазині або зробити самостійно. Кориця збагачує смак капучино, але якщо ви не любите її, то можете скористатися підфарбованою цукровою пудрою.
2
На капучино можна створювати різноманітні малюнки за допомогою густих вершків, які вливаються в кави тонкою цівкою по певних лініях.
3
Для малювання використовують густий сироп різних фруктів і ягід або розтоплений шоколад. Наприклад, ви можете намалювати «квітка». Починаючи з середини пінки, намалюйте кілька пелюсток-кіл у вигляді спіралі. Після цього візьміть зубочистку і прокреслите на спіралі хрест, починаючи рух від середини до краю. Після кожного руху зубочисткою, її слід протирати чистою серветкою. Кожну четвертинку малюнка розділіть таким же чином навпіл. В результаті у вас вийде гарний і дуже ніжна квітка-сніжинка. Розділіть за допомогою сиропу молочну пінку на чотири частини. Намалюйте зубочисткою лінію вигляді «змійки» від однієї сторони чашки до іншої. Потім різко проведіть лінію через малюнок по діагоналі. Ще один приклад того, як створити красивий малюнок на капучино: сиропом або розтопленим шоколадом «розділіть» пінку на вісім частин - секторів. Після цього малюйте зубочисткою спіраль. Рухайте цівку від краю чашки до її центру. У вас має вийти маленький «вир» з темних і молочних смуг пінки.