Як налаштувати 1С та Клієнт-банк. Як сосотавіт інструкція користувачеві 1с.

Для спрощення процедури роботи з платіжними дорученнями в банках часто пропонується клієнтам можливість скористатися системою Клієнт-банку. Даний модуль встановлюється на робоче місце бухгалтера і дозволяє здійснювати контроль, формування, дешифрування і шифрування даний, проводити обмін даними з банком і ставити електронний підпис за допомогою телекомунікацій. У програмі «1С: Підприємство» є функція обміну даними з системою Клієнт-банк, що дозволяє набагато полегшити завдання бухгалтера і виключити помилки в платіжних дорученнях.
Інструкція
1
Запустіть програму «1С: Підприємство. Відкрийте розділ «Банк» і виберіть пункт меню «1С: Підприємство - Клієнт банку». Якщо ви ще не налаштовували параметри обміну, то з'явиться запит про налаштування. Натисніть кнопку «Так».
2
Запустіть встановлення. Виберіть у спадному меню розділу «Назва програми» сертифіковане додаток, який відповідає тому, щоб використовує ваш обслуговуючий банк. Приміром, багато кредитних організацій користуються системою «iBank 2».
3
Далі встановіть файли завантаження і вивантаження для обміну даними з Клієнт-банком. Обов'язково перевірте, що посилання звернені до різних документів. Встановіть вид документів для обміну даними та кодування, яке відповідає операційній системі вашого персонального комп'ютера.
4
Перейдіть в розділ «Завантаження». Прапорцем відзначте ті види документів, з якими планується працювати при завантаженні виписки банку. Навпроти них відзначте статті руху грошових коштів. Нижче вибирається група для нових контрагентів. Перевірте правильність внесених змін та натисніть «Ок».
5
Зайдіть в систему Клієнт-банк. Відкрийте меню "Налаштування" і виберіть розділ «Загальні» - «Імпорт даних». Вкажіть як формат - 1С. У спадаючому меню «Спосіб» виберіть «Синхронізувати». Встановіть каталог для обміну даними, який повинен співпадати з тим, що був зазначений в програмі 1С.
6
Аналогічну операцію проведіть з розділом «Експорт даних». Перевірте введені даний та натисніть «Зберегти». Таким чином, буде завершена настройка обміну даними між системою Клієнт-банк і додатком «1С: Підприємство». При здійсненні будь-якої операції в одному з цих програмних забезпечень можна буде перевірити правильність синхронізації і в разі необхідності внести виправлення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ci9cLj2nnlg
Зверніть увагу
Відкриваємо в меню «Банк» пункт «1С: Підприємство - Клієнт банку»: Оскільки ми ще не налаштовували параметри обміну для свого розрахункового рахунку, програма видасть таке от вікно: Відповідаємо «Так». Наступного вікні, в поле «Назва програми» зі списку сертифікованих програм необхідно вибрати систему, яку використовує наш банк.
Корисна порада
Це система, за допомогою якої можна вивантажити платіжки в систему банк-клієнт і вже відправити безпосередньо в банк. Тоді платіжки не треба забивати безпосередньо в окремій програмі банк-клієнт для відправки в банк. Щоб в 1С налаштувати взаємодію з клієнт-банком необхідно зайти в меню «Банк» - «Банківські виписки». У розпочатому журналі банківських виписок натискаємо кнопку «Завантажити». Далі відкриється форма клієнт-банку.
Сімейство програм 1С-підприємство - безумовний і абсолютний лідер на просторах СНД у сфері автоматизації бухобліку та суміжних областей.

Важко уявити собі підприємство, починаючи від індивідуального підприємця і закінчуючи великими виробничими і торговими організаціями, яке могло б обійтися без 1с. Природно, у програмістів, що прагнуть вивчити цей перспективний і затребуваний продукт, виникає необхідність налаштувати 1с.Для ознайомлення з 1С найкраще використовувати навчальну версію продукту. Її вартість становить всього 300 рублів, до того ж її власнику при купівлі повнофункціональної версії буде надана знижка в розмірі 300 рублів, тобто навчальна версія виявиться безкоштовною. До складу навчальної версії входить книга з описом функціональних можливостей цього продукту і основних прийомів роботи з ним, що дозволяє швидко освоїти программу.Іногда вдається налаштувати 1С версії 8 в операційній системі Windows Vista, так як при її встановленні виникає помилка. Це пов'язано з тим, що включений контроль облікових записів UAC забороняє запис в папку Program Files, а 1с намагається записати туди зумовлені шаблони конфігурацій. UAC - засіб, що з'явилося в останніх версіях операційної системи Windows, що дозволяє захистити систему завдяки примусовій установці запускати додатки прав стандартного запису навіть в тому випадку, якщо в системі працює користувач з адміністраторськими полномочіямі.Решіть проблему можна одним із двох способів: 1. Відключити UAC. Цей варіант призведе до зниження рівня безпеки, однак зробить роботу з системою більш комфортною. Для відключення UAC слід відкрити Панель управління і знайти розділ Облікові записи користувачів (User Accounts). Натисніть «Включення або відключення контролю облікових записів» (Turn user account control off/on) і зніміть прапорець «Використовувати контроль облікових записів». Після завершення установки контроль облікових записів краще знову включіть.2. Вказати при установці шлях для зберігання шаблонів в іншій папці, доступній при включеному UAC.