Як створити колірний профіль.

Кольоровий профіль - це профіль, який містить дані, необхідні для регулювання колірного діапазону, відтінків, насиченості кольорів різних пристроїв і публікацій. По ряду причин відтворення кольору різними пристроями розрізняється, тобто сканери, монітори, принтери відображають кольори по-різному. Система управління кольором допомагає вирішити дану проблему. Щоб створити колірний профіль, користувачеві необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Установка колірного профілю здійснюється в папці Color. Щоб відкрити її, з «Робочого столу» клікніть по значку компонента «Мій комп'ютер» і перейдіть на диск з системними файлами Windows. За замовчуванням операційна система встановлюється на диск С, але користувач може вибрати й інший диск для установки.
2
В системному кореневому каталозі виберіть папку System32, в ній послідовно відкрийте папки Spool, Drivers, Color. Виберіть колірний профіль, який хочете встановити. Клацніть на його значку правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Встановити профіль». Після цього колір значка файлу зміниться з сірого на білий. В систему управління кольором будуть передаватися нові колірні характеристики.
3
Щоб встановити колірний профіль для монітора, увійдіть в систему під обліковим записом Адміністратора. Відкрийте компонент «Екран». Для цього клікніть в будь-якому вільному місці «Робочого столу» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Або через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Екран» лівою кнопкою миші.
4
У вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Додатково», - відкриється додаткове вікно «Властивості: Модуль підключення монітора і [назва вашої відеокарти]». Перейдіть на вкладку «Управління кольором» і натисніть на кнопку «Додати».
5
У вікні «Додати зіставлення профілю» виберіть із запропонованого списку потрібний колірний профіль і натисніть на кнопку «Додати». Натисніть на кнопку «Застосувати» у вікні властивостей і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна.
6
Кольоровий профіль для принтера встановлюється аналогічним способом, тільки замість компонента «Екран» вам необхідно викликати вікно властивостей вашого принтера. Для цього відкрийте папку "Принтери і факси", клікніть по значку принтера правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Управління кольором» і повторіть дії, описані в попередньому кроці.