Як продавати зовнішню рекламу.

Сьогодні існує безліч варіантів рекламних конструкцій: щити, вивіски, дахові та світлові установки, штендери та багато інших. Всі вони використовується для вирішення різних завдань рекламодавців, які визначають способи і особливості продажу зовнішньої реклами.
Інструкція
1
З'ясуйте, для якої категорії рекламодавців можуть бути найбільш цікаві ваші рекламні площі. Необхідно пам'ятати, що ви пропонуєте покупцеві не просто рекламне місце, а контакт з певною аудиторією. Чим більш конкретні і очевидні сприятливі умови для сприйняття рекламованого продукту або послуги цільовим сегментом, тим привабливіше для рекламодавця пропонована площа.
2
Ви можете вибрати альтернативний шлях взаємодії з рекламодавцями, попередньо визначивши найбільш активних з них у вашому місті і виявити їх цільову аудиторію. Потім оцініть, чи є у вашій «географії» місць такі, які відповідають їхнім потребам. Після цього можна приступати до оформлення комерційної пропозиції і поводитися з ним до рекламодавця.
3
Пропонуйте замовникам якомога більш різноманітну програму розміщення зовнішньої реклами. Конструкції повинні відрізнятися за формою (у тому числі і нестандартної для окремих категорій рекламодавців), розміром, оглядовості, висоті опори, розі установки щита по відношенню до проїжджої частини. Покупець повинен мати можливість вибирати зручний для себе період розміщення реклами і спосіб оплати. Необхідно забезпечити підсвічування конструкцій (внутрішню або зовнішню) у вечірній і нічний час, оскільки важлива цілодобова демонстрація реклами.
4
Враховуйте особливості роботи з конструкціями різного формату. Наприклад, у випадку з двосторонніми рекламними щитами 6х3 метра найбільш цінною для рекламодавця є сторона «А» (праворуч по ходу руху і ближня до транспортному потоку). У щита, розміщеного на розділовій смузі, обидві сторони вважаються категорії «А». Бік «Б» можна зробити більш привабливою для покупця рекламного місця, якщо конструкцію розташувати в місці повороту дороги з двостороннім рухом (по одній смузі в кожну сторону). Тоді сторона «Б» перебуватиме в полі зору водія більш тривалий час.
5
При продажу зовнішньої реклами використовуйте можливості інтернету, максимально автоматизація робочі процеси. Зареєструйте сайт і замовте для нього програмне забезпечення, що дозволяє замовникам бачити повну інформацію про пропоновані вами рекламних конструкціях і місць розміщення, їх зайнятість/доступність і вартість. Також для зручності клієнта передбачте можливість задавати необхідні параметри пошуку і фільтрації даних, здійснювати віртуальний перегляд рекламних площ.