Як лікувати запор у кошенят. засіб від запору для кошеняти.

Багатьом власникам кошенят припадати зіштовхуватися з проблемою запору у їх вихованців. Як правило, це відбувається при розлученні малюка з матір'ю або при зміні корму. Як же лікувати запор у кошенят?
Вам знадобиться
  • - вазелінове масло;
  • - згущене молоко;
  • - клізма
Інструкція
1
Найбільш простим, ефективним і безпечним способом боротьби з запорами у меленьких кошенят є застосування вазелінового масла. Воно обволікає стінки кишечника тваринного і, при цьому, абсолютно не всмоктується і не чинить негативного впливу на організм. Якщо ви помітили, що малюк не спорожняв кишечник протягом двох днів, необхідно дати йому 2-3 краплі вазелінового масла. Як правило, через кілька годин після цього робота кишечника приходить в норму. Не годуйте кошеня до відходу калових мас. Слід знати, що застосовувати касторове або рослинне масло як обволікаючий проносний засіб не рекомендується. Ці види масел можуть викликати хворобливі відчуття в животі малюка і навіть привести до захворювань печінки.
2
Іншим способом боротьби з запорами вважається клізма. Однак варто знати, що проводити цю процедуру самостійно, якщо ви не маєте відповідного досвіду, не рекомендується. Особливо це стосується маленьких кошенят. Невміло поставлена клізма не тільки не принесе полегшення тварині, але і може заподіяти серйозної шкоди його здоров'ю, пошкодивши кишечник.
3
Для лікування запору у кошенят старшого віку можна використовувати суміш згущеного молока з сирою водою. Як правило, такий напій викликає розм'якшення калу і призводить до нормалізації стільця протягом декількох годин.
4
Слід знати, що запор, що триває більше семи днів, може при вести до загибелі кошеня. Тому якщо ви не змогли самостійно впоратися з проблемою протягом 2-4 днів, необхідно віднести малюка до ветеринара. Пам'ятайте, що запор може бути не тільки наслідком неправильного харчування або зміни корму, але і симптомом серйозних захворювань. Наприклад, ниркової недостатності. Категорично забороняється самостійно призначати проносні або антибактеріальні препарати - це може привести до різкого погіршення стану тварини. Проведіть повне обстеження кошеня і чітко виконуйте призначення ветеринарного лікаря.
Зверніть увагу
Лікування запору у кішки. Кішок, які страждають запорами, необхідно годувати продуктами з високим вмістом клітковини - вони легко засвоюються, покращують роботу кишечника, і стілець стає більш м'яким. Дуже корисні вівсяні висівки. Існує багато методів для лікування запору в домашніх умовах.
Корисна порада
Запор у кішок зустрічається досить часто, чому сприяє звичка до вилизування шерсті. Список причин запору вельми довгий, і включає в себе захворювання кишечника, прямої кишки, ануса, печінки і нирок, ортопедичні та неврологічні проблеми, а також захворювання простати у котів. Як лікувати? В якості терапевтичного лікування використовуються кошти, розм'якшуються калові маси: препарати лактулози (Дюфалак, Лактусан та ін.), А також вазелінове масло.