Як привітати батьків з Новим роком.

Будь-які батьки чекають на Новий рік своїх дітей в гості, адже для них дуже важливо зустріти це чудесне свято в колі своєї родини. На жаль, дорослі діти часто забувають про це або обмежуються лише дзвінком з поздоровленнями. А між тим, радісні та щасливі обличчя мами і тата винагородять тих, хто завчасно подумає про те, як правильно привітати своїх найближчих людей - батьків.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте зустріти Новий рік з друзями, то все одно потрібно знайти час і зайти до своїх рідних. Нехай це буде до бою курантів або, навпаки, після цього, але поцілувати своїх улюблених і побажати їм щастя дуже важливо як для самих мам і тат, так і для вас. Приготуйте подарунки та слова привітання для батьків, адже їм так потрібно відчувати, що ви їх любите. Тому не хапайте в магазині перший-ліпший сувенір, постарайтеся дізнатися заздалегідь, що саме бажають отримати ваші улюблені мама і тато. Можливо, батько давно мріє про вудку, а мама про новий міксері? Підберіть сюрпризи, які по-справжньому порадують їх.
2
Якщо ви вирішили справити Новий рік зі своїми батьками, то допоможіть господині будинку в приготуванні святкового столу і складанні програми. В цьому випадку у вас є можливість привітати матір і батька оригінально, весело і непередбачувано. Звернення до своїх батьків продумайте заздалегідь. Можна вивчити вітальні вірші або просто підібрати душевні і красиві слова.
3
Якщо в гості до батьків ви прийдете з чоловіком, то під час привітання відправте його переодягнутися в костюм. Коли прийде час дарувати подарунок, розіграйте сцену і скажіть, що подарунок вкрала Кікімора, а тепер ось і дарувати нічого. Потім знайдіть поруч з собою валізу, подивіться в нього і скажіть, що Кикимора залишила загадки, розгадавши які, ви отримаєте подарунок. Порадуйте і повеселитися батьків, загадавши їм гумористичні загадки про всіх членів родини, нехай вони спробують вгадати, про кого йде мова. А потім вибіжить Потвора (переодягнений чоловік) і вручить подарунок батькам.
4
Весело і зворушливо привітати своїх батьків може будь люблячий дитина, досить знати смаки й уподобання батька і матері. Наприклад, заспівайте мамі улюблену пісню, складете веселі і необразливі частівки про маму, тата, бабусю і сестер чи братів, станцюйте. Звичайно, не забувайте і про самому подарунку, отримавши який, батьки оцінять вашу турботу і зрозуміють, як ви їх любите і дорожите ними.
Необхідність привітати батьків якимось торжеством - днем одруження, Новим роком, Різдвом чи днем народження - часто ставить нас у глухий кут. Хочеться привітати батьків зі святом так, щоб наше привітання запам'яталося їм і викликало якнайбільше позитивних емоцій, але в той же час доводиться ламати голову над тим, як зробити привітання оригінальним. Не хочеться обмежуватися звичними побажаннями щастя і здоров'я, та й подарунок хочеться вибрати незвичайний, символічний.
  1. Пам'ятайте, що батьки потребують нашої уваги. Не забувайте вітати їх з ювілеєм весілля - навіть якщо батьки не схильні відзначати це торжество шумно й урочисто. По-перше, виберіть відповідний подарунок - адже ви знаєте, в чому ваші батьки потребують найбільше. Щоб подарувати їм приємні емоції і кілька днів або годин відпочинку, можна придбати квитки в театр, в кіно або путівки в санаторій. Подарунок на ювілей весілля повинен бути об'єднуючим - це означає, що не слід купувати два окремих подарунка для батька і матері, краще купити якусь річ, яка сподобається їм обом. І не забувайте про букет - сьогодні існують салони флористики, співробітники яких із задоволенням складуть з квітів сюжетну композицію будь-якої складності.
  2. Якщо ви хочете привітати батьків з новорічними святами, виберіть який-небудь тематичний подарунок: наприклад, набір новорічних прикрас для ялинки , гарний святковий сервіз і т.д. Можна запросити батьків в кафе або ресторан, щоб захистити їх від приготування святкових страв та інших клопотів.
  3. Вітаючи батьків з днем народження, намагайтеся не акцентувати увагу на віці. Іноді навіть найоригінальніше і красиве поздоровлення може бути зіпсовано згадуванням швидкоплинності часу і людського життя. Краще придумати привітання, яке доставило б імениннику тільки позитивні емоції. Можна привітати тата чи маму з днем народження оригінальним тостом або віршем. Ще краще - супроводити вручення подарунка поздоровленням, яке емоційно асоціювалося б саме з тим подарунком, який ви вирішили піднести імениннику.
  4. Якщо ваші батьки живуть далеко від вас - наприклад, в іншому місті чи навіть іншій країні - не забудьте привітати їх з святом по телефону. Не завжди у нас є можливість кинути всі справи і приїхати до батьків для того щоб привітати їх особисто, але це не привід відмовляти їм в увазі в святковий день.