Як зробити дитині новорічний костюм.

Настає час чудес і чарівництва, наближається Новий рік. Саме час визначити, ким хоче бути дитина на новорічному ранку і вирішити - купувати костюм або майструвати його самостійно.
Вам знадобиться
  • - тканина,
  • - картон, папір,
  • - клей,
  • - бісер, паєтки.
Інструкція
1
Для костюма Буратіно зшийте або купіть шортики синього або зеленого кольору і червону або жовту жилетку. Для ковпака виріжте зі смугастої тканини трикутник, основа якого дорівнює окружності голови дитини і зшийте конус. Ковпак прикрасьте пензликом і пришити гумку, яка буде утримувати аксесуар на голові дитини. Ніс зробіть таким чином: з картону склейте довгий конус, пофарбуйте його в тілесний колір, акуратно пришити до деталі капелюшну гумку. Не забудьте про золотий ключик, який виріжте з щільного картону і обклейте золотою фольгою.
2
Костюм Господині Мідної гори підійде дівчаткам, які звикли бути в центрі уваги. Для створення костюма купіть або зшийте смарагдове плаття. Розшийте наряд намистинами або бісером. На поділ спідниці приклейте вирізаних з зеленого паперу ящірок, або переведіть візерунок на тканину за допомогою копіювального паперу, після чого розшийте його паєтками або стеклярусом. Зробіть корону на голову з щільного картону, обклейте її тканиною або кольоровим папером, прикрасьте головний убір бісером і блискітками.
3
Для того, щоб зробити новорічний костюм індіанця, зшийте зі світлої тканини штани і накидку, пришити до лампаси штанів і краю накидки бахрому, з тканини контрастного кольору виріжте і приклейте візерунки. До смужці картону приклейте вирізані з кольорового паперу пір'я, з'єднайте кінці головного убору в кільце. Лук і стріли зробіть з гілок бузку: на цибулю прикріпіть тятиву, кінці стріл прикрасьте паперовими пір'ям. Зшийте сагайдак зі щільної тканини і прикрасьте його орнаментами.
4
Костюм робота зробіть з кількох картонних коробок, з'єднаних між собою і обклеєних блискучою плівкою. Для рук і ніг зробіть прорізи, приклейте до костюма кнопки, екрани, датчики, виконані з кольорової фольги та паперу. Доповніть костюм рукавичками, зшитими у вигляді колишній, шапочкою з антенами і окулярами.