Як вибрати штори для вікон. підібрати штори для залу фото.

Штори є важливим елементом будь-якого інтер'єру. При виборі штор важливо звертати увагу на кілька деталей: матеріал, колір, орнамент, стиль і додаткові аксесуари.
Інструкція
1
Штори можуть бути виготовлені з різних тканин: натуральних, синтетичних, напівсинтетичних. Вибір матеріалу зазвичай залежить від функції і дизайну приміщення. Серед натуральних тканин для виготовлення фіранок найчастіше використовується льон. Він досить щільний і добре захищає від яскравих сонячних променів. Такі штори добре підійдуть для спальні та дитячої, їх також зручно використовувати у вітальнях і їдальнях кімнатах. А ось для кухні цей матеріал не підійде - він вбирає запахи, і доглядати за ним складно. У це приміщення краще повісити штори з віскози або поліестера.
2
Вибираючи колір штор, необхідно звертати увагу на розмір кімнати, вікна, ступінь освітленості, а також загальний дизайн. Для невеликих приміщень краще використовувати світлі штори з легких тканин. У просторих кімнатах з великими вікнами можна повісити важкі завіски в підлогу темних або яскравих кольорів, залежно від стилю інтер'єру.
3
Орнамент також повинен відповідати інтер'єру. Наприклад, для стилю кантрі зазвичай використовують штори в квіточку або горошок. Для стилю бароко можна вибрати фіранки зі складним класичним орнаментом у вигляді хвиль, «огірків» і т.п. Для деяких приміщень краще брати однотонні штори.
4
Орнамент портьєр також може візуально перетворити приміщення. Вертикальні лінії можуть візуально збільшити висоту стель, горизонтальні - розширити стіну і саме вікно.
5
Від стилю приміщення залежить не тільки колір, орнамент і матеріал штор, але і їх фактура. Для дитячих, спалень і кухонь, які часто виконуються в таких стилях, як мінімалізм, урбаністичний стиль, хай тек, кантрі і т.п., краще вибрати прості прямі гладкі штори. Для віталень або інших приміщень у класичному стилі або бароко краще використовувати штори з вишивкою, мереживом і китицями.
6
Для деяких приміщень можна придбати до штор і додаткові аксесуари: ламбрекен і підв'язки з китицями. Природно, такі портьєри повинні бути з важких натуральних тканин, інакше вони будуть виглядати негармонійно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZpgoefxqSWo