Як викинути річ.

Необразливий, на перший погляд, сміття, а також псевдонеобходімие речі часто таять у собі загрозу для вашого здоров'я або безпеки, викликають апатію, жалю і відчуття втоми, віднімають ваш час і захаращують життєвий простір. Ці речі заважають вам при кожному прибиранні, змушуючи вас перекладати їх з місця на місце. При всьому цьому вони роками «живуть» у вашому домі.
Інструкція
1
Звільніть свій будинок від мотлоху, який має властивість накопичуватися з неймовірною швидкістю в найнесподіваніших місцях. Для цього влаштуйте експрес-размусоріваніе. Візьміть таймер і встановіть його на певний проміжок часу. Поки не пролунав сигнал, пройдіть по будинку зі сміттєвим пакетом, складаючи в нього все те, що жодним чином не вписується в інтер'єр і просто займає місце. Повторюйте цю процедуру кілька разів на тиждень, але не витрачайте на неї занадто багато часу, щоб зберегти ентузіазм до наступного разу. Для зручності кожен раз вибирайте для прибирання нову зону, але не намагайтеся «обійняти неосяжне».
2
Не зберігайте «чергові» подарунки, статуетки та інші дрібниці. Якщо при погляді на річ ви не відчуваєте позитивних емоцій, не варто залишати її в своєму будинку. Це ж правило стосується речей, що належали або подарованих людьми, які колись були вам близькі. Відпустіть минуле і звільніть місце для нової позитивної енергії. Чудовий спосіб позбутися від таких дрібничок - скласти їх в коробку і вручити її дітям, які бувають у вас в гостях зі своїми батьками. Частина її «цінного» вмісту буде присвоєна, а інша - зламана.
3
Складіть в коробку всі речі, які вам шкода викинути в даний момент, оскільки, на вашу думку, вони можуть ще стати в нагоді. Якщо протягом року ви жодного разу не заглянете в цю коробку, можете сміливо позбутися її вмісту. Переберіть шафу з одягом і зізнайтеся собі в тому, що навряд чи ви коли-небудь зможете надіти улюблену сукню, яке стало вам безнадійно мало або велике. Нехай його місце займе нова річ, яка буде робити вас красивою.
4
Задумайтесь, чи потрібна вам ця річ, чи немає у вашій квартирі її більш нового або удосконаленого аналога, які емоції вона у вас викликає. Згадайте, коли востаннє використовували її. Викиньте старий чайний сервіз зі сколеними чашками і блюдцями, замінивши його новим, подарованим вам і залишеним «до кращих часів».
5
Не зберігайте речі померлих близьких. Пам'ять про них залишиться у вашому серці. Залиште собі якусь маленьку штучку, яка буде нагадувати вам про цю людину. Керуйтеся при размусоріваніі не тільки принципом корисності, але звертайте увагу на термін придатності. Це відноситься як до косметики, так і до ліків, продуктів харчування та всілякі спеції і круп.
6
Пам'ятайте про те, що непотрібні речі не тільки займають вільне місце, але і часто змушують вас витрачати на них свій час. Наприклад, дбайливо збережені бабусею ваші дитячі сукні, шуби і пальто, давно вийшли з моди, і інший одяг, необхідно кілька разів на рік «провітрювати», просушувати і обробляти від молі. Подумайте, чи варто воно того, і почніть боротьбу з радянською звичкою відкладати речі «на чорний день».
7
«приспати» пильність родичів, які захопилися накопиченням непотрібних речей, виносячи відверте сміття з дому в їх відсутність. Старий посуд, яку давно пора замінити новою, можна «випадково» розбити. Включивши в свій арсенал подібні виверти, ви легко звільніть будинок від мотлоху і привнесете в нього нову позитивну енергію.
8
Не соромтеся передаровуватимемо що не підійшов вам річ. Головне при цьому не вручити її тому, хто свого часу виступив у ролі дарувальника. Багато речей можна продати на спеціалізованих сайтах або інтернет-аукціонах. Ви здивуєтеся, коли виявите, що, наприклад, даремні, з вашої точки зору, листівки викличуть справжній захват у колекціонера або людини, який захоплюється «хенд-мейд». Якщо вам не хочеться витрачати час на прибудовах речей, просто складіть їх в коробку і, написавши на ній «хороші речі», залиште її поряд зі сміттєвими контейнерами.
Корисна порада
Якщо сама думка про те, щоб викинути що-небудь, викликає у вас внутрішній протест, задумайтеся про те, кому ця річ, даремна у вашому будинку, може стати в нагоді. Віднесіть непотрібний одяг і дитячі іграшки в церкву, благодійну організацію, дитячий будинок або просто віддайте який-небудь незаможної сім'ї. Керуйтеся мудрим принципом: коли щось нове приходить у ваш будинок, щось старе повинно його покинути.
Багатьох людей, яким довелося пережити втрату близької людини, хвилює питання про те, що робити з особистими речами покійного. Хтось намагається вирішити дану проблему відразу після похорону, а хтось довгий час не може розлучитися з жодною річчю, що належить померлому. Але рано чи пізно настає момент, коли потрібно щось вирішити і зробити вибір.
За переказами, речі кожної людини просочуються його енергетикою, тому одні релігії кажуть, що від речей померлої людини необхідно позбавлятися, а інші наказують зберігати їх як память.По одними джерелами, у православній традиції, для завершення земних справ покійного, його речі необхідно роздати малозабезпеченим людям протягом 40 днів після смерті, попросивши їх пом'янути покійного і помолитися за його душу. По-перше, це допоможе душі померлого визначитися в його подальшій участі на тому світі. А по-друге, ви допоможете людям, які дійсно потребують одежде.По іншим же джерелам, речі покійного не можна чіпати до закінчення 40 днів після смерті. Тільки після цього часу їх можна раздавать.В Біблії чітко не вказані ці терміни, тому ні той ні інший варіант не є порушенням біблійних законів. Викидати речі померлого не слід, адже вони можуть принести користь людям в них нуждающімся.Еслі вам нікому віддати речі покійного, то можете залишити їх вдома або віднести до церкви чи благодійний пункт, де їх обов'язково прімут.Еслі людина померла, перенісши важке захворювання, його речі (одяг, постіль, посуд та інше) багато хто радить спалити. Але, зробити це досить проблематично, чи не повезете ж ви їх в ліс для цієї процедури. Хоча ви можете просто віднести їх на смітник, з якою їх обов'язково відвезуть спеціальні служби і спалять. Але, якщо ви не хочете цього робити - не робіть, адже це ваша особиста решеніе.Как бачите, немає чіткої відповіді на дане питання. Існують тільки різноманітні думки та рекомендації. Тому дійте так, як вам підказує серце. Ви можете залишити речі собі або віддати їх тому, хто їх потребує більше ніж ви, або викинути зовсім. Адже речі - це всього лише речі, а пам'ять про дорогу вам людину полягає зовсім не в них.