Як позбутися від інформера.

Напевно багатьом користувачам доводилося стикатися з появою рекламного банера або порно-інформера в нижній частині кожної відкривається станиці. Ці інформери повідомляють вам про те, що ви, виявляється, підписалися на цю рекламу, але можете відмовитися від підписки, відправивши SMS на короткий номер. Не робіть цього в жодному разі. Інформер ж не забереться, а гроші з телефону знімуться (близько 300 рублів).
Вам знадобиться
  • Ваш браузер і ця стаття.
Інструкція
1
Видалення інформера з Internet Explorer.Откройте браузер. Виберіть пункт меню «Сервіс - Властивості оглядача». Відкрийте вкладку "Додатково" і натисніть на кнопку «Скидання». Перезавантажте комп'ютер.
2
Видалення інформера з Opera.Откройте Оперу. Виберіть пункт меню «Інструменти - Налаштування". Відкриється форма, якій потрібно вибрати вкладку «Додатково». Потім натискайте «Вміст», а потім на кнопку «Налаштування Javascript ...». У вікні, перепишіть на папірець все, що написано в поле «Папка користувальницьких файлів Javascript». Тепер видаліть цей запис з поля і тисніть «OK». Закриваємо оперу. Пройдіть по шляху, який ви переписали на папірець, і видаліть файли зарази з розширенням «js». Якщо у вас там буде написано «C: WINDOWS uscripts», то видаліть всю папку «uscripts».
3
Видалення інформера з Mozilla Firefox.Откройте браузер Mozilla Firefox. Виберіть пункт меню «Інструменти - Додатки». У формі «Додатки» виберіть пункт "Розширення". Тепер видаліть всі пункти, про які не знаєте нічого небудь які викликають у вас підозру.