Як відключити політику безпеки.

Сучасні операційні системи наділені досить потужними інструментами, створеними для захисту персональних комп'ютерів. Іноді ці функції сильно заважають налаштуванні локальних мереж певного типу.
Інструкція
1
Для відключення політики безпеки на конкретному комп'ютері, працюючи в системі Windows Seven, виконайте такі дії. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління. Відкрийте підменю «Облікові записи користувачів». Виберіть пункт «Зміна контролю облікових записів». Пересуньте повзунок до пункту «Ніколи не повідомляти». Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти задані налаштування.
2
Якщо ви використовуєте Windows XP, то відкрийте меню «Облікові записи користувачів», розташоване в панелі управління. Перейдіть до пункту «Включення і відключення контролю облікових записів». У меню, приберіть галочку з параметра «Використовуйте контроль облікових записів для захисту комп'ютера». Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер. Пам'ятайте про те, що набагато простіше іноді підтверджувати запуск певних додатків, ніж виправляти системні помилки, які вони викликали.
3
Вимкніть параметри захисту комп'ютера, щоб інші користувачі могли підключитися до нього. Відкрийте меню «Адміністрування» і перейдіть до пункту «Служби». Знайдіть пункт «Брандмауер Windows» і клацніть по ньому правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Властивості». У меню, знайдіть пункт «Тип запуску». Встановіть для нього параметр «Відключено». Поверніться в меню «Служби», знову клікніть правою кнопкою миші по пункту «Брандмауер» і виберіть пункт «Зупинити».
4
Якщо ви використовуєте додаткову програму, контролюючу мережеві підключення, то вимкніть її або створіть певне правило. Звичайно потрібно вказати діапазон внутрішніх IP-адрес, власникам яких дозволений повний доступ до вашого комп'ютера.
5
Перевірте антивірусну програму. Сучасні антивіруси включають в себе вбудований фаерволл. Вимкніть його. Встановіть тип запуску цієї функції «Вручну», щоб запобігти її небажану активацію.