Як підготувати візитну картку на конкурс. Візитна картка у віршах на конкурс.

Візитна картка - інструмент, який допоможе уявити людину в найвигіднішому світлі. Міститься в ній, повинна коротко і ясно розповідати про те, що вміє конкурсант і якими навичками володіє.
Інструкція
1
Візитна картка може бути виготовлена в паперовому або електронному вигляді (для відсилання поштою або на ящик в інтернеті), або написана як сценарій для виступу. У кожному разі, складаючи дане ознайомлювальний лист, представтесь, вкажіть вік і освіта (клас, інститут, факультет).
2
Складіть текст, який відбиває ваші надзвичайні здібності, успіхи в тій чи іншій справі. Орієнтуйтеся на умови конкурсу. Якщо це творчий вечір, напишіть про себе у віршах, вибравши незвичайний склад. Або виконаєте пісню і прикладіть музичний файл до листа.
3
Якщо ви хочете брати участь в конкурсі на кращі математичні, хімічні, фізичні знання, додайте в лист приклади складних завдань, які ви вирішили.
4
Супроводьте текст фотографіями. Вони не повинні бути стандартними. Постарайтеся в знімках відобразити свої таланти. Зробіть зображення такими, щоб вони зацікавили журі.
5
Якщо ви вмієте і любите малювати, прикладіть свої роботи до повідомлення. Навіть на конкурсі точних наук ця здатність може бути оцінена по достоїнству.
6
Якщо уявляти візитну картку доведеться особисто, перед членами журі, складіть її як сценарій для виступу. Розпишіть похвилинно, що ви будете робити, як вийдіть на сцену, як попріветствуете зал.
7
Не пишіть складних текстів з незнайомими широкому загалу словами. Підготуйте легку, веселу презентацію. Стоячи на сцені, уявіть, що всі, хто в залі, ваші хороші знайомі. Розповідайте їм про себе так, як робите це в дружній компанії.
8
Якщо ви склали для візитної картки пісню, подумайте про музичному супроводі. Дізнайтеся, чи буде на конкурсі магнітофон і колонки, і захопіть з собою диск з потрібною мелодією.
9
Продумайте, яким буде ваш костюм. Тут варто звернути увагу на тематику конкурсу. Якщо це серйозний захід, підготуйте класичний піджак, сорочку, брюки або спідницю. Для креативних вечорів можна вибрати будь-який наряд, який відбиває вашу візитну картку.
10
Обов'язково відрепетируйте свій виступ. Бажано, щоб його побачили не тільки друзі, але й незнайомі люди. Попросіть їх розповісти, що потрібно змінити, які слова були незрозумілі, яке враження створюється в загальному.
Корисна порада
Візитна картка - виступ не повинна бути занадто довгою. Постарайтеся укластися в сім-десять хвилин.