Як почистити болоневой куртку. Як відіпрати бруд від балонівой куртки.

Сьогодні багато, воліють носити болоньєві пальто і куртки. Вироби з цієї тканини приваблюють покупців в основному через дешевизну і здатності захистити від промокання під час дощу. Такий варіант верхнього одягу дуже зручний для походів в ліс, під час яких появи плям неминуче. Ось тоді і виникає питання «Як почистити болоневой куртку, не вдаючись до послуг хімчистки?».
Вам знадобиться
  • - бензин;
  • - миючий засіб;
  • - тампон з вати, марлі або тканини;
  • - дощечка, загорнута тканиною.
Інструкція
1
Перед чищенням куртки струсіть з неї наявну пил і бруд, і позбудьтеся від плям. Для виведення плям просочіть тампон з вати, марлі або тканини засобом для видалення плям для тканини типу «болонья». В якості засобу для виведення плям візьміть бензин, оскільки з органічних розчинників тільки його можна застосовувати для чистки поліамідних тканин.
2
Перевірте дію розчинника на окремому малопомітній ділянці куртки або на її внутрішній складці, на стійкість тканини. Тільки після цього наносите його на пляму. З внутрішньої сторони куртки підкладіть дощечку, обгорнуту тканиною.
3
Щоб зменшити межі плями змочіть водою ділянку тканини навколо нього. Само пляма виводите, рухаючись тампоном просоченим бензином від країв до центру. При цьому не тріть тканину, а акуратно натискайте на тампон, щоб не пошкодити тканину.
4
Якщо з першого разу вивести плями не вдалося, то спробуйте проробити вищеописану процедуру кілька разів. Але працюйте при цьому провітрюваному приміщенні.
5
Коли плями виведені, простірніте куртку руками, з використанням миючого засобу для синтетичних тканин при температурі розчину не вище 45 ° С. Якщо виріб багатобарвне, то періть його при температурі не вище 30 ° С, щоб запобігти появі зафарбували.
6
Ні в якому разі не викручуйте і не віджимайте виріб, оскільки це може привести до появи непереборних заломів на болоневой тканини - пошкодження спеціального водонепроникного покриття. Після прання прополосните куртку і повісьте сушити на плічка.
7
При чищенні болоневой куртки з об'ємним утеплювачем в домашніх умовах спочатку визначте спосіб догляду по значках зазначеним на маркувальної стрічці. Оскільки є ризик, що утеплювач може втратити об'ємність.
8
Періть такі вироби тільки вручну. Після полоскання відіжміть махровим рушником або простирадлом. Просушіть куртку в горизонтальному положенні, а коли вона трохи просохне, досушити її на вішалці.