Як правильно нанести тональний крем.

Тональний крем по праву можна назвати основою макіяжу кожної сучасної жінки. Правильно підібраний і грамотно нанесений тон дозволяє кожній представниці прекрасної статі чудово виглядати в будь-якому віці і в будь-якій ситуації.
Вам знадобиться
  • - денний крем;
  • - тональний крем;
  • - паперова серветка;
  • - спонж;
  • - пензлик для макіяжу ;
  • - маскує олівець;
  • - мінеральна вода;
  • - пульверизатор;
  • - рушник.
Інструкція
1
Перед тим як скористатися тональним кремом, нанесіть на обличчя денний крем, підібраний відповідно до типу вашої шкіри, і дайте йому вбратися. Потім промокніть залишки денного крему паперовою серветкою і тільки після цього приступайте до накладання на особу тони.
2
Наносьте тональний крем пальцями або спонжем по масажних лініях, не розтягуючи шкіру, від центру особи до його периферії. Не ігноруйте це правило, інакше всі зморшки і пори вберуть у себе велику кількість фарби і стануть на обличчі ще більш помітні. Приділяйте особливу увагу зоні росту волосся, зоні навколо очей, зоні біля вух і переходу на область шиї. У перерахованих місцях необхідно розтушовувати тональний крем особливо ретельно.
3
Для створення легкого денного макіяжу використовуйте при нанесенні тонального крему вологий спонж. З його допомогою можна легко домогтися практично ідеального і рівного покриття шкіри і природного відтінку. Якщо на вашому обличчі є невеликі прищі або червоні точки, то після накладення тону скористайтеся маскуючий олівцем. Для цього втирайте маленькі горошинки маскує кошти безпосередньо в проблемне місце рухами і промокніть. Акуратно приберіть залишки кошти вологою губкою.
4
Спеціальної пензликом для макіяжу припудріть обличчя підібраною в тон розсипчастою пудрою - так ви зможете позбутися від некрасивого блиску. Наносите пудру знизу вгору, щоб на вашому обличчі не були помітні дрібні волоски. Промокніть межує з волоссям область обличчя і нижні ділянки підборіддя і щік рушником. Це потрібно для того, щоб прибрати надлишки фарби, яке при створенні макіяжу могли потрапити на волосся або комір. При бажанні, для більш надійної фіксації накладеного тону, бризніть на шкіру обличчя мінеральною водою з пульверизатора.
Зверніть увагу
Не використовуйте для макіяжу занадто багато тонального крему - в такому випадку вам буде складно розподілити його на шкірі обличчя рівномірно. До того ж, велика кількість тону на обличчі додасть йому негарний ефект «маски».