Як зробити макрос.

У якому б ви додатку з пакету Microsoft Office ви не працювали, будь то Word, Excel або PowerPoint, ви напевно виконуєте якісь рутинні операції. Причому виконуєте ви їх по кілька разів за день. Можна, звичайно, скористатися «Правкою команди», однак, якщо вам потрібно повторити три або більше дій, то використання даної команди стає проблематичним. Вам допоможе макрос.
Інструкція
1
За допомогою VBA ви можете зробити макрос, який складається зі списку декількох дій, які потрібно запам'ятати для їх повторного виконання в тій же послідовності. Для того щоб записати макрос, потрібно виконати ряд дій.
2
Для початку відкрийте і підготуйте то додаток, в якому ви хочете макрос записати. Потім пройдіть в меню по ланцюжку Сервіс -> Макрос -> Почати запис. Далі на екрані висвітиться діалогове віконце «Запис макросу».
3
За умовчанням в полі «Ім'я макросу» пропонується стандартне ім'я Макрос1 або щось в цьому роді. Ви його можете замінити на будь вподобане.
4
В Microsoft Office, а також в Excel ви можете призначити макросу певну комбінацію клавіш. В Word клікніть на кнопці панелі для того, щоб зв'язати макрос з кнопочкой інструментів. Також ви можете клікнути на кнопочке клавіш, щоб призначити для виклику макросу комбінацію клавіш. В Excel в текстовому полі під назвою «Поєднання клавіш Ctrl +» вам потрібно ввести букву.
5
В таких додатках як Excel, Word або PowerPoint у вас є можливість скористатися списком, що випадає «Зберегти в» в цілях вказівки місця, де ваш макрос буде зберігатися. Введіть опис макросу в поле «Опис». Потім клікніть на кнопочке Ok. У підсумку ви повернетеся назад у документ, а в рядку стану у вас з'явиться напис «Запис» (ЗАП) і відобразиться маленька панель інструментів «Зупинити запис», яка з'являється приблизно в центрі екрану. В її сходинці заголовка відображається лише один напис - Ос.
6
Після цього виконайте всі дії, які необхідно записати в макрос. Оскільки засіб записи записуватиме всі ваші дії (за винятком клацань по кнопках панелі «Зупинити запис»), намагайтеся не виконувати зайвих дій, а також команд в процесі запису макросу. Після запису всіх дій перейдіть в меню по ланцюжку Сервіс -> Макрос -> Зупинити запис, розташованої на однойменній панелі інструментів.