Як привезти меблі з Китаю.

Купувати меблі в Китаї може виявитися вельми вигідною справою. По-перше, якість продукції в фірмових магазинах нашої країни досить високе. По-друге, ціни на китайську меблі, навіть з урахуванням доставки, будуть на порядок менше. А способів, як доставити вашу покупку з Китаю, є дуже багато. Головне, вибрати той, який найбільш вам зручний.
Інструкція
1
Перевезіть свою покупку залізницею. Для цього вам необхідно прямо але місці забронювати контейнер. Китайці самі його вам упакують, все поставлять і відправлять. Вам потрібно тільки оформити необхідні митні документи. Як правило, така доставка займає не багато часу - близько тижня.
2
Також ви можете перевезти куплену в Китаї меблі, скориставшись послугами компаній, що надають послуги автоперевезень. Принцип дії такий же, як і у випадку з залізничної доставкою. Вам необхідно оформити всі документи, які знадобляться для розмитнення вашого вантажу. І далі, або віддати їх водієві (якщо ви не супроводжуєте свій вантаж), або везти їх особисто, щоб пред'явити їх на митниці.
3
Можна відправити куплену меблі і літаком. Тільки меблі повинна бути акуратно і компактно упакована. Це необхідно для правильного розподілу в вантажному відсіку літака. Вартість подібної послуги залежатиме від маси вантажу і вважатися за затвердженими тарифами. Звичайно ж, і в цьому випадку необхідно подбати про оформлення митних документів.
4
Також ви можете скористатися послугами транспортних фірм. В цьому випадку вам достатньо тільки цілком оплатити їхні послуги. А вони вже самі відправлять ваш вантаж перевізнику, оформлять митні документи і оплатять всю доставку.
Зверніть увагу
При оформленні документів пам'ятайте, що спрощений порядок заповнення декларації застосовується тільки в тому випадку, якщо загальна вартість вашого вантажу не перевищує 65 тисяч рублів, а вага - не більше 50 кілограм. Норма ця розрахована для однієї людини. У разі, якщо ваш вантаж перевищує ці норми, але при цьому коштує не дорожче 650 тисяч рублів і важить не більше 200 кг, вам доведеться оплатити "зайве". Для таких випадків визначена спеціальна єдина ставка митних зборів. Становить вона приблизно 30% від загальної митної вартості всіх зазначених вами товарів. Але при цьому вона не може бути менше 4 євро за 1 кг ваги. Якщо ж ваш вантаж набагато більше встановлених рамок, то вам доведеться оплатити його згідно затверджених ставок митних мит. Зазвичай вони передбачені вже для учасників зовнішньоекономічної діяльності.
Відпустка за кордоном - це не тільки свіжі і незабутні враження, а й вишукані сувеніри. А якщо всіх здивувати і привезти з екзотичної країни щось солідніше? Скажімо, предмет інтер'єру?
Інструкція
1
Люди заможні при поїздці в Об'єднані Арабські Емірати не витрачають час даремно, а нерідко наполегливо вишукують в магазинах ексклюзивну меблі для будинку. Вибір меблів тут цілком пристойний, ціни низькі, та й місто Дубаї, до того ж, є вільною від податків зоною. Численні меблі ниє фабрики ОАЕ славляться відмінною продукцією.
2
Меблі з Еміратів зазвичай везуть контейнером. Перевезення по воді коштує близько $ 250 за кубометр. Транспортування повітрям приблизно в два рази дорожче. Додайте сюди два відсотки обов'язкової страховки. Через місяць ваша меблі прибуде в Санкт-Петербург, звідки звичайним фургоном вона буде доставлена в кінцевий пункт (за додаткову плату, зрозуміло).
3
Предметами інтер'єру славиться і Марокко. Дзеркала в ажурних обрамлениях з дерева кращих порід нікого не залишать байдужими. Дуже багато предметів меблів для вас виконають на замовлення і доставлять в будь-яку зазначену вами точку на карті світу за пару місяців. Враховуйте тільки, що виготовлення предметів інтер'єру на замовлення займе не менше двох тижнів. Перевезення морем на європейський континент обійдеться приблизно в сто доларів за кубометр.
4
Дивно, але далекий В'єтнам сьогодні поставляє меблі в різні країни світу в колосальних кількостях. Не останню роль в цьому грає майстерність місцевих умельцев- меблі щиків, а також висока якість деревини. Славиться В'єтнам в першу чергу бамбуковій меблі ю. Везти меблі з цієї країни вигідніше авіарейсом через Казахстан з його низькими митними зборами. Якщо ви вибираєте залізничний спосіб доставки, змиріться з тим, що раніше ніж через місяць ви свою покупку не побачите. Орієнтовна вартість транспортування - десять доларів за кілограм.
5
За правилами авіаперевезень, якщо ваш вантаж великий, то потрібно замовити карго (це вантаж, що летить без вас). Пунктом отримання вантажу є митниця. Термін прибуття - від одного до двох місяців. Ще кілька днів піде на те, щоб розмитнити вантаж. Попередньо вам слід уточнити всі витрати на перевезення меблів, включаючи послуги митниці та страховку. Не виключено, що по зрілому міркуванні ви віддасте перевагу не везти вподобану вам начиння через моря, а спробуєте відшукати щось подібне в тій же Москві.
6
І остання рекомендація: переконайтеся в якості купується меблів. Навряд чи вам захочеться потім виявити, що ви придбали в далекій країні не предмет, виконаний з цінних порід деревини, а звичайну деревно-стружкових плит.