Як записати завантажувальний диск з образу.

При копіюванні інформації з деяких дисків існує ймовірність часткового дублювання папок і файлів. У підсумку програми або ігри, що використовують такий тип запису на диск, не можуть бути запущені через відсутність деяких файлів. Щоб уникнути такого збігу обставин, необхідно використовувати спеціалізовані утиліти, які дозволяють дублювати файли з вибраного носія в повному обсязі. Ці утиліти отримали широке поширення за рахунок копіювання і створення дисків у файлі-образі. Образ диска являє собою файл, який містить точну копію необхідного вам диска.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Ahead Nero.
Інструкція
1
Прикладом таких дисків, які не дозволяють копіювати абсолютно всю інформацію, є CD/DVD-видання з іграми і фільмами. Аудіодиски не дозволяють скопіювати повного комплекту даних так само, як і диски з платним програмним забезпеченням. Створивши образ диска можна продовжити термін його служби, т.к. з образу можна створювати велику кількість таких дисків. Запис образу можна зробити будь програмою, яка підтримує копіювання і запис дисків. Розглянемо на прикладі запис образу диска за допомогою пакета програм Ahead Nero.
2
Скористайтеся програмою Nero Express. Дана програма є аналогом Nero Burning Rom, який ми розберемо пізніше. Відрізняється мінімальною кількістю налаштувань і дозволяє записувати диски в кілька кліків миші.Запустіте Nero Express і виберіть пункт «Образ диска або зберегти проект».
3
У вікні знаходимо і вибираємо необхідний нам образ диска.
4
У наступному вікні вибираємо привід: CD або DVD. Натискаємо кнопку «Запис».
5
Скористайтеся програмою Nero Burning Rom. Запустіть її і натиснувши меню «Рекордер» виберіть «Записати образ».
6
У вікні знаходимо і вибираємо необхідний нам образ диска. В наступному вікні вибираємо привід, як і в Nero Express. Вибираємо параметри запису і натискаємо кнопку «Прожиг».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QGwHVvOxm6U
Зверніть увагу
Як можна записати завантажувальний диск Windows XP? Для процесу запису нам потрібен буде файл xpboot.bin - це файл, який і буде загрузчиком. Ми розглянемо процес запису диска на прикладі програми Nero Burning Rom версії 5.5.7.8, бо це на наш погляд найкраща професійна програма для запису дисків.
Корисна порада
Тут показано як записати завантажувальний диск CD/DVD за допомогою програми Ultra ISO Portable. Завантажити програму UltraISO Portable, якщо ще не скачали. Поради при записі диска: На час запису намагайтеся не працювати на комп'ютері. Щоб уникнути отримання неробочого диска прибираємо прапор Використовувати NeroAPI якщо можливо. І тиснемо "OK". Далі, використовуючи шлях, Файл> Відкрити, входимо у вікно Відкрити ISO файл. Для прикладу тут образ завантажувального диска Windows XP Pro SP3.