Як намалювати красивого ведмедика. трафарети для малювання ведмедик.

Ведмідь володіє кремезним статурою, має густу довгу шерсть і короткий хвіст. У природі у ведмедиків немає природних ворогів, напевно, саме тому їх мордочки на картинах часто виглядають усміхненим і задоволеними. Щоб намалювати красивого ведмедика, потрібно уважно розглянути зображення з цими тваринами і трохи дізнатися про звички.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Для побудови фігури ведмедя на аркуші паперу намітьте її розташування. Прослідкуйте, щоб фігура не виступала за межі листа. Тепер зробіть начерки контурів тварини без урахування вовни, тільки лінії.
2
Для зображення сидячого ведмедики проведіть вертикаль, рівну висоті фігури. Потім цю лінію розділіть на чотири частини. Четверту частку на самому верху вертикальної лінії відведіть під голову. Намалюйте злегка витягнутий в сторони овал. Можна злегка нахилити його в сторону. Намітьте контур спини, провівши дугу з підстави голови.
3
Розділіть навпіл пряму лінію, нанесену на самому початку. Намалюйте контур грудини. Для цього від середини лінії і до голови окресліть витягнутий зверху вниз овал. Проведіть дві прямі лінії від середини - ноги.
4
На 2/3 основної лінії розмістіть овал. Зітріть ластиком верх і низ його, а що залишилися з двох сторін лінії утворюють контури живота і боків ведмедя. В 1/3 частці, в самому низу, намалюйте овал трохи менше для позначення стегна. Напишіть закруглені вуха. Овал голови розділіть на чотири частини, завдаючи ледве помітні лінії навхрест. З двох сторін від вертикальної лінії проведіть дві риси. З'єднайте їх кінці внизу голови і, формуючи ніс, прокреслите трикутник.
5
Виділіть місце положення очей у зовнішніх кутах, які утворилися при проведенні паралельних ліній. Усередині овалу голови з боків прокреслите лінії, формуючи морду. Намітьте задню лапу в підставі овалу стегна, потім намалюйте передні лапи. Зітріть овал голови з боків, залишивши лінії морди. Прорисуйте рот і очі ведмедика. Виділіть холку, плечі, додайте кігті на лапи. Зафарбуйте внутрішню сторону вух. Оформіть волохату шкуру, додайте тіні.