Як підготувати машину до ралі.

Підготовка автомобіля необхідна для участі в ралі. У тому випадку, якщо машина не буде відповідати прийнятим стандартам, її водій не зможе взяти участь у змаганнях.
Інструкція
1
Визначте, до якої групи за рівнем підготовки відноситься ваш автомобіль. У Росії ралійні автомобілі прийнято розділяти на 2 групи - N і О. До групи N ставляться серійні автомобілі, випущені тиражем не менше 2500 примірників. Варіанти доробки такої машини сильно обмежені. Автомобілі групи А по конструкції збігаються з базовою серійною моделлю тільки в загальних рисах, і ці автомобілі дозволено піддавати значним змінам.
2
Оберіть елементи автомобіля, які ви будете допрацьовувати. В автомобілях класу N можна змінити кузов і систему вприскування, налаштувати підвіску, перепрограмувати блок керування двигуном і поміняти амортизатори. При цьому міняти підвіску, допрацьовувати двигун, конструкцію коробки передач і гальмівну систему строго заборонено. В автомобілях групи А можна переробляти, доробляти і міняти все, включаючи двигун, підвіску, коробку передач і гальмівну систему.
3
Встановіть чотирьохточкові ремені безпеки, систему пожежобезпеки, вимикач «маси». Поставте замки на багажник і капот. Кузов автомобіля рекомендується максимально підсилити, а якщо є така можливість - ще й полегшити. Встановіть каркас безпеки, підсильте місця кріплень лонжеронів, передніх стійок і т.п. Обов'язково зміцните днище автомобіля. Особливу увагу приділіть захисту коробки передач.
4
Якщо ваш автомобіль належить до групи N, обов'язково налаштуйте підвіску. В автомобілях групи А звичайну підвіску можна замінити спортивної або повністю переробити відповідно до омологаційної картами.
5
Поміняйте звичайний паливний бак на спортивний, щоб виключити можливість витікання палива. Гальмові й паливні магістралі можна підсилити або замінити їх армованими. Замініть впускні форсунки більш якісними і продуктивними. При необхідності перепрограмуйте блок керування двигуном.