Як підключити внутрішній тв-тюнер.

ТВ-тюнери застосовуються для перегляду телевізійних каналів з використанням при цьому комп'ютера або ноутбука. Внутрішні тюнери можуть підключатися тільки в стаціонарному ПК, т.к. встановлюються безпосередньо в системний блок.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка.
Інструкція
1
Всі сучасні внутрішні ТВ-тюнери підключаються до порту PCI, розташованому на системній платі комп'ютера. Переконайтеся в тому, що у вашому ПК є вільний PCI-слот. Виберіть ТВ-тюнер, що задовольняє вашим потребам. Сучасні моделі можуть управлятися за допомогою пульта ДУ, маючи власний ІК-порт.
2
Вимкніть комп'ютер і підключіть до PCI-слоту ТВ-тюнер. Іноді для цього потрібно від'єднати металеву пластину з задньої стінки корпусу системного блоку. Підключіть до гнізда антени ТВ-тюнера відповідний кабель. Можна використовувати кабель кімнатної антени або супутникового телебачення.
3
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся визначення нового пристрою. Встановіть програмне забезпечення, необхідне для налаштування ТВ-тюнера і роботи з ним. Якщо у вас відсутній диск, що містить потрібні файли, відкрийте web-браузер і перейдіть на сайт виробника цього обладнання. Скачайте звідти необхідну програму.
4
Запустіть встановлену утиліту. Виконайте пошук каналів і налаштуйте якість зображення. Збережіть встановлені установки. Для виведення звукового сигналу з ТВ-тюнера існує два варіанти. Підключіть кабель динаміка до спеціального роз'єму ТВ-тюнера. Тепер звуковий сигнал буде передаватися тільки з цього пристрій. Це далеко не завжди зручно.
5
Існують спеціальні кабелі, призначені для з'єднання ТВ-тюнера зі звуковою картою комп'ютера. На обох кінцях такого кабелю знаходиться роз'єм «Міні Джек» (3.5 мм). Виконайте дане з'єднання. В налаштуваннях звукової карти вкажіть використовуваний порт як джерело прийому сигналу. Краще здійснювати підключення до порту Audio In. Тепер ви можете одночасно відтворювати звуковий сигнал з ТВ-тюнера і комп'ютерних додатків. Підключіть ІЧ-датчик і перевірте працездатність пульта ДУ.