Як вставити логотип.

Вставити логотип у відео-файл можна кількома способами. Але якщо здійснювати задумане засобами нелінійного монтажу, такими як Pinnacle Studio, Adobe Premiere та іншими подібними, потрібно володіти хоча б мінімальними знаннями в їх роботі. При додаванні логотипу потрібна повторна конвертація файлу. Щоб цю операцію не проводити кілька разів, краще логотип додати відразу, коли ви робите Rip диска. Розглянемо програми попроще, які також допоможуть нам вставити логотип у відео-файл.
Інструкція
1
Існує цілий ряд програм (AVCWare Video Converter, Aneesoft DVD Ripper, ImTOO BluRay Ripper), що допомагають здійснити вставку логотипу у відео-файл. І всі вони в цілому схожі одна на іншу. Розглянемо цей процес на прикладі однієї з таких програм, Tipard BluRay Converter. Недоліком даної програми є те, що логотип буде відображатися на екрані протягом усього фільму або відеоролика.
2
Запустіть програму. На екрані з'явиться віконце з пропозицією вибрати джерело відео. Тисніть Add File (додавання файла). Потім виберіть потрібний вам файл, наявний на вашому вінчестері. Потім клікніть мишкою на Ok і відео-файл з'явиться у віконці програми.
3
Клацніть на кнопочку Edit (редагувати) і перейдіть в режим попереднього перегляду. Висвітиться віконце з оригінальним файлом і другий віконце - з вихідним.
4
Далі вам потрібно перейти на вкладочку Watermark (водяні знаки) і поставити галочку навпроти блоку Enable Watermark (включити водяні знаки). Після чого виберіть текст або картинку для майбутнього логотипа.
5
Текст можна набрати там же, використовуючи шрифт, колір і розмір. Якщо ж ви для логотипу вибрали картинку, поставте галочку навпроти блоку Picture, праворуч натисніть Огляд і виберіть вже заздалегідь підготовлене зображення. Формат картинки може бути будь-який, але бажано використовувати PNG або GIF з прозорим фоном. Розмір тут не має значення.
6
Отже, ви вставили картинку. Якщо вона не за розміром, за допомогою квадратика в верхньому куточку картинки регулюйте розмір, пересуваючи квадратик мишкою вгору-вниз. Потім клікніть мишкою на будь-яку частину картинки і перемістіть її (картинку) в потрібне місце. У невеликому віконці Transparent (прозорість) встановіть необхідної вам значення прозорості логотипа. Натисніть Ok і перейдіть в основне вікно програми.
7
В основному вікні ви можете вибирати установки конвертації файлу за допомогою пункту меню Profile Setting. Після налаштування конвертування натисніть на Старт і чекайте результатів.
Для захисту авторських прав вашого знятого і змонтованого відео ви можете накласти на нього спеціальний логотип, який не зможе бути видалений іншими користувачами. Логотип у відеофайл може бути вставлений як у якості зображення, так і в текстовому форматі. Для його додавання можна скористатися утилітами для редагування відео.
Інструкція
1
Щоб додати зображення чи тексту у відео можна використовувати програму VirtualDub. Скачайте додаток з інтернету і розпакуйте його на комп'ютері за допомогою WinRAR. Перейдіть у щойно створену архиватором директорію і відкрийте файл VirtualDub.exe.
2
Після запуску утиліти відкрийте ваш відеофайл через меню File - Open. Для накладення на зображення копірайту вам буде потрібно використовувати фільтри, вбудовані в програму. Після завантаження відеофайлу перейдіть в розділ Video - Filters, а потім натисніть клавішу Add.
3
Серед запропонованого списку фільтрів для обробки відеофайлу вкажіть рядок logo та натисніть Ok. Перед вами з'явиться вікно регулювання потрібних параметрів. Натисніть кнопку Browse і вкажіть шлях до зображення, яке зберігається на вашому комп'ютері. Якщо ваша картинка виконана на чорному фоні і її не буде видно, поставте галочку напроти пункту Enable pre-pixel alpha.
4
Для регулювання місцеположення копірайту ви можете скористатися кнопкою для попереднього перегляду Preview, яка знаходиться в лівому нижньому куті вікна програми. Задайте становище логотипу по осі X і Y і натисніть Ok.
5
Перевірте якість відображення вашого логотипу. Для збереження отриманого результату скористайтеся меню File - Save верхньої панелі програми.
6
Для накладення логотипу в відео ви також можете скористатися іншими утилітами. Серед найбільш популярних програм можна відзначити Movavi Video Converter. Додавання тексту або зображення в цьому додатку здійснюється за допомогою відповідного пункту меню налаштувань. Також можна скористатися утилітою VidLogo або Ulead Videostudio. У даних додатках додавання здійснюється також за допомогою фільтра або розділу Watermark. В цьому пункті ви зможете вставити потрібний текст, вибрати його розмір і колір.
Корисна порада
Для підготовки зображення логотипу ви можете скористатися будь-яким графічним редактором. Для використати зображення як копірайту бажано зберігати його в форматах jpg, png або gif.