Як прикрасити в'язаний шарф.

Гарний шарф з вив'язані косами не потрібно прикрашати, а от виріб, виконаний простий в'язкою, можна додатково декорувати квітами, кистями або помпонами. Це потрібно для того, щоб вийшла ексклюзивна річ, що дарує тепло не тільки тілу, а й душі.
Інструкція
1
Зв'яжіть гачком кілька квіточок з п'ятьма-сімома пелюстками і листочки. Якщо ваш шарф пов'язаний з декількох відтінків ниток, використовуйте залишки при створенні квіточок. У цьому випадку квіти можна зробити двобарвними, наприклад, серединку більш темною, а краї більш світлими. Якщо ж ваш шарф однотонний, використовуйте нитки іншого кольору при в'язанні кольорів. Головне, щоб вони гармонійно виглядали один з одним і були приблизно однієї товщини. Розташуйте квіточки і листочки в хаотичному порядку на кінцях шарфа, акуратно пришийте. Допустимо, якщо кінці листочків або пелюстки будуть виходити за краї в'язаного виробу. При бажанні зробіть кілька ланцюжків з повітряних петель, закріпіть їх на кінцях шарфа, а до іншого кінця пришийте пов'язані квіточки.
2
Прикрасьте шарф кистями або помпонами. Для створення кистей наріжте нитка так, щоб її довжина була приблизно в два рази більше, ніж бажана довжина кисті. Візьміть два-три таких відрізка, складіть навпіл, введіть гачок в край шарфа, протягніть всі нитки так, щоб утворилася петля. Всуньте кінці відрізаних ниток в петлю, акуратно підтягніть. Так виконайте по всій ширині шарфа, подровняйте ножицями довжину кистей. Для створення помпонів намотайте на картон з прорізом посередині нитка, закріпіть середину ниток, зріжте картон. Розпушити помпон, подровняйте ножицями надлишки. Акуратно пришийте кілька таких кульок до краю шарфа.
3
Використовуйте для прикраси мереживо і тонкі атласні стрічки. Цей спосіб декорування шарфа хороший, якщо в'язка тонка. Виберіть стрічки і мереживо того ж кольору, що й основний колір в'язаній речі. Переважно використовувати стрічки шириною 0,5-1 см двох видів - прозору і щільну, а мереживо вибрати шириною від 5 см. Пришийте відріз мережива до краю шарфа, відступите від краю 10-15 см, зберіть шарф і зав'яжіть його стрічками, використовуйте два- три складання. Зауважте бант.