Як відновити випадково видалені дані.

Для швидкого відновлення видалених файлів розробили спеціальні програми. Варто розуміти, що чим менше часу пройшло після видалення даних, тим вище шанс на їх успішне відновлення.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Підключіться до інтернету і скачайте програму Easy Recovery Professional. Краще використовувати версію 6.0 і вище. Встановіть цю утиліту і перезавантажте комп'ютер. Установку слід виконувати на той розділ диска, з якого ви не будете відновлювати файли. Після завершення завантаження операційної системи відкрийте файл EasyRecovery.exe і дочекайтеся запуску програми.
2
Якщо мова йде про видалені файлах, то відкрийте меню Data Recovery. Знайдіть у вікні пункт Deleted Recovery і відкрийте його. У лівій частині нового меню буде розташований список локальних дисків. Виберіть той з них, з якого ви недавно видалили дані. Якщо вам потрібно відновити файли певного типу, то заповніть меню File Filter. Це значно зменшить час, що витрачається програмою на пошук файлів.
3
Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення аналізу прихованих секторів вибраного розділу. Через деякий час в лівій частині нового меню буде відображено список файлів, які можуть бути відновлені. Час, що витрачається програмою на підготовку файлів, залежить від швидкодії вашого комп'ютера і розміру зазначеного локального диска.
4
Виділіть галочками потрібні дані та натисніть кнопку Next. У вікні, натисніть кнопку Browse і вкажіть папку, в яку будуть збережені відновлювані дані. Необхідно вибрати не використовуваний в даний момент розділ жорсткого диска. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення процесу.
5
Закрийте програму, натиснувши кнопку Done. Перевірте відновлені дані. Якщо деякі файли не були знайдені, то повторіть описані дії, активувавши функцію Complete Scan перед запуском сканування жорсткого диска. Використовувана програма дозволяє відновити дані навіть після форматування певних розділів диска.
Зверніть увагу
Випадково видалені файли, очищена корзина Windows, відформатована флеш-карта або пошкоджений жорсткий диск - це лише деякі ситуації, що провокують втрату даних. На щастя, у багатьох випадках інформацію можна повернути. Програми нового покоління аналізують будь-які носії даних, можуть відновити всі видалені файли. Не знаєте, як відновити видалені файли - Magic Uneraser допоможе вам.
Корисна порада
Як відновити вилучені файли з комп'ютера. Користувачі по неакуратності часто видаляють файли, навіть, часом не помічаючи цього і з'ясовується це тільки після необхідності звернення до потрібного файлу. Процес відновлення видалених файлів не так складний, як багатьом здається. Ймовірність повернення потрібної інформації залежить від того, як швидко Ви виявите його втрату. Після видалення файлу він не жевріє безповоротно, а лише стирається видима інформація про його присутність на комп'ютері.