Як вибрати гірлянду.

Складно уявити собі прикрашання ялинки або квартири до Нового року без гірлянди. Сьогодні існує безліч різних електричних гірлянд на будь-який смак, але як вибрати з цього розмаїття підходящу, якісну і красиву?
Інструкція
1
Вивчіть упаковку гірлянди: на ній має бути вказаний виробник, призначення (вулична, ялинкова, для інтер'єру), потужність і напруга. В коробці повинна лежати інструкція, вивчіть її. Також подивіться на невеликий ярличок близько вилки - на ньому теж може бути важлива інформація.
2
Визначте потрібний вам розмір гірлянди. Він залежить від того, куди ви будете її вішати. Якщо на ялинку, то значення мають висота і окружність. Але в будь-якому випадку перевірте, щоб довжина дроти від вилки до останньої лампочки була не меншою півтора метрів. Також прикиньте, як повинні розташовуватися лампочки - часто або рідко. Деякі вважають за краще, щоб вся ялинка переливалася різними кольорами, а хтось любить кілька поблискують в глибині таємничих вогників.
3
Виберіть потрібний колір проводу. Як правило, гірлянди роблять із зеленими проводами, але ж бувають штучні ялинки білого або сріблястого кольору. Не впадайте у відчай - дроти роблять різних кольорів, просто знайти легше зелені. Можна купити гірлянду з прозорими шнурами, так їй можна прикрасити будь-яку ялинку або інтер'єр. Переріз повинен бути не менше 0,5 квадратних міліметрів. Також перевірте, наскільки щільна і гнучка ізоляція у проводів. Подивіться на місце, де шнур з'єднується з виделкою, з лампочками і перемикачем режимів - це проблемні ділянки, через які часто відбуваються поломки. Надавите на стінки перемикача - якщо ви відчуваєте, що пластмаса тонка і в будь-який момент може тріснути, краще не ризикувати.
4
Подивіться, які режими є у гірлянди і скільки їх. Існує безліч різних варіантів, вогники можуть включатися поступово і гаснути, швидко переливатися, блимати. Є також різні форми лампочок: у вигляді зірочок, кульок, сердець, дзвіночків, сніжинок. Дуже красиво виглядають на ялинці гірлянди зі свічками «під старовину». Підбирайте форму, колір і розмір ламп залежно від дизайну ялинки або інтер'єру. Якщо гірлянда складається з 18 і більше лампочок, в наборі має бути три додаткових, якщо в ній менше 18, то дві.
5
Якщо ви вибираєте гірлянду для вулиці, перевірте захист ламп від вологи. Подивіться на маркування - вона повинна мати знак IP 23. Використовувати незахищену від води гірлянду на вулиці небезпечно.