Як долетіти в Хайнань.

Відпочинок на острові Хайнань стає все більш популярним серед російських туристів, оскільки місцеві готелі пропонують високий рівень сервісу, клімат дуже сприятливий практично весь рік, а ціни на товари та послуги невисокі.
Інструкція
1
Виберіть аеропорт на острові Хайнань, в який ви хочете потрапити. На півночі острова розташований аеропорт столиці острова Хайкоу, на півдні в туристичній зоні є аеропорт міста Санья. Обидва вони приймають міжнародні рейси. Пам'ятайте, що для відпочинку на Хайнані не вимагається відкриття китайської візи, якщо ви не відвідуєте материковий Китай.
2
Придбайте квиток в аеропорт Санья. Ви можете скористатися послугами іноземних авіакомпаній, наприклад, Cathay Pacific Airways, літаки цієї компанії здійснюють одну проміжну посадку в Гонконзі, загальний час у дорозі складає 13 годин 55 хвилин. Ще один варіант перельоту з одного стикуванням надають Hainan Airlines, проміжна посадка здійснюється в Пекіні, час перельоту 15 годин 20 хвилин. Авіакомпанії Air France, KLM, Air China, China Southern Airlines пропонують перельоти з двома проміжними посадками, загальний час перельоту такими рейсами складає від 17 до 22 годин. Єдиний безпосадочний рейс здійснює російська компанія «Трансаеро», час у дорозі становить 9:00. Крім запропонованих варіантів можна скласти власний маршрут зі стикуванням рейсів різних авіакомпаній в Ханчжоу, Шенжені, Пекіні та Шанхаї.
3
Купуйте квиток на переліт з Москви до аеропорту Хайкоу. Пам'ятайте, що безпосадкових рейсів за цим напрямком немає. Найприйнятніші ціни на подорож до адміністративного центру острова Хайнань пропонує компанія China Southern Airlines, пересадка здійснюється в Гуанчжоу. Час між рейсами складає від півтора годин, а загальний час перельоту від 11 годин. Також переліт з одного стикуванням у Пекіні надає компанія Hainan Airlines і Hong Kong Airlines. Компанія KLM доставить вас в Хайкоу за 24 години 40 хвилин з двома пересадками в Амстердамі та Шанхаї. Літаки Air China слідують також з двома пересадками через Пекін і Ченду. Ви можете самостійно розробити схему перельоту із залученням компаній LuftHansa, British Airways, China Eastern Airlines, S7 Airlines, «Аерофлот».