Як створити профіль для принтера.

Кольоровий профіль містить дані, необхідні для того, щоб перетворювати значення колірного діапазону. Сюди входять такі відомості як відтінок, колірний діапазон, насиченість та інші. Колірні характеристики пристроїв передаються від колірних профілів в систему управління кольором. Щоб створити колірний профіль для принтера, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Установка колірного профілю для принтера здійснюється з папки «Принтери і факси». Відкрити її можна одним з декількох способів. Клікніть по кнопці «Пуск» в лівому нижньому куті екрану лівою кнопкою миші або натисніть на кнопку Win (із зображенням логотипа Windows) на клавіатурі. У меню, виберіть пункт «Принтери і факси».
2
Якщо в меню «Пуск» шукана папка відсутня, викличте «Панель управління». При класичному відображенні папки «Панель управління» знайдіть серед інших значок «Принтери і факси» і натисніть на нього лівою кнопкою миші. Якщо панель відображається за категоріями, шукайте потрібний значок в категорії «Принтери та інше обладнання». Також в даній категорії доступно завдання «Показати встановлені принтери та факси», ви можете вибрати його.
3
У папці, правою кнопкою миші клікніть по значку принтера, який ви хочете пов'язати з колірним профілем, і виберіть у спадному меню пункт «Властивості», відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Управління кольором» і натисніть кнопку «Додати», щоб відкрити додаткове діалогове вікно «Додати зіставлення профілю».
4
У вікні із запропонованого списку виберіть новий колірний профіль, який буде пов'язаний з вашим принтером, і натисніть на кнопку «Додати» у правому нижньому куті вікна. Натисніть на кнопку «Застосувати» у вікні властивостей свого принтера, щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно, натиснувши лівою кнопкою миші на кнопку ОК або на значок "Х" у правому верхньому куті вікна.
5
Щоб видалити колірний профіль принтера, відкрийте в «Панелі управління» розділ «Принтери і факси». Відкрийте вікно властивостей свого принтера, перейдіть у вікні на вкладку «Управління кольором». Виберіть той колірний профіль, який хочете видалити, і натисніть на кнопку «Видалити». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.
Кольоровий профіль - це профіль, який містить дані, необхідні для регулювання колірного діапазону, відтінків, насиченості кольорів різних пристроїв і публікацій. По ряду причин відтворення кольору різними пристроями розрізняється, тобто сканери, монітори, принтери відображають кольори по-різному. Система управління кольором допомагає вирішити дану проблему. Щоб створити колірний профіль, користувачеві необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Установка колірного профілю здійснюється в папці Color. Щоб відкрити її, з «Робочого столу» клікніть по значку компонента «Мій комп'ютер» і перейдіть на диск з системними файлами Windows. За замовчуванням операційна система встановлюється на диск С, але користувач може вибрати й інший диск для установки.
2
В системному кореневому каталозі виберіть папку System32, в ній послідовно відкрийте папки Spool, Drivers, Color. Виберіть колірний профіль, який хочете встановити. Клацніть на його значку правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Встановити профіль». Після цього колір значка файлу зміниться з сірого на білий. В систему управління кольором будуть передаватися нові колірні характеристики.
3
Щоб встановити колірний профіль для монітора, увійдіть в систему під обліковим записом Адміністратора. Відкрийте компонент «Екран». Для цього клікніть в будь-якому вільному місці «Робочого столу» правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Або через меню «Пуск» викличте «Панель управління», в категорії «Оформлення і теми» клікніть по значку «Екран» лівою кнопкою миші.
4
У вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку "Параметри" і натисніть на кнопку «Додатково», - відкриється додаткове вікно «Властивості: Модуль підключення монітора і [назва вашої відеокарти]». Перейдіть на вкладку «Управління кольором» і натисніть на кнопку «Додати».
5
У вікні «Додати зіставлення профілю» виберіть із запропонованого списку потрібний колірний профіль і натисніть на кнопку «Додати». Натисніть на кнопку «Застосувати» у вікні властивостей і закрийте вікно, натиснувши на кнопку ОК або на значок Х в правому верхньому куті вікна.
6
Кольоровий профіль для принтера встановлюється аналогічним способом, тільки замість компонента «Екран» вам необхідно викликати вікно властивостей вашого принтера. Для цього відкрийте папку "Принтери і факси", клікніть по значку принтера правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Управління кольором» і повторіть дії, описані в попередньому кроці.