Як поміняти ім'я поштової скриньки. змінити свою поштову скриньку gmail.

Зараз у багатьох користувачів є електронна пошта. Це дуже зручний та оперативний спосіб передачі повідомлень. Реєструючи імейл, деякі люди несерйозно ставляться до вибору нікнейму. Як правило, щоб поміняти логін, потрібно зареєструвати нову електронну адресу. Але існують і більш відповідні способи. Як можна змінити ім'я поштової скриньки?
Інструкція
1
Змініть свій нік, якщо ви зареєстровані на пошті Gmail.ru. Для цього в правій частині зверху потрібно клікнути «Настройки». Далі необхідно перейти на запропоновану вкладку «Акаунти та імпорт». Натисніть на кнопку «Змінити». У який з'явився поле «Змінити адресу електронної пошти» треба ввести ваше ім'я і натиснути «Зберегти зміни». Переконайтеся, що у вкладці «Акаунти та імпорт» новий логін вказано вірно. Якщо ви користуєтеся електронною адресою від поштового сервера Rambler.ru, то поміняти свій нікнейм неможливо. Вам доведеться зареєструвати інший ящик.
2
Поміняйте ім'я на Yandex.ru. Потрібно знайти «Паспорт» в налаштуваннях. Вам відкриється віконце «Персональні дані». Тисніть на посилання «змінити персональні дані». Потім вводите логін і натискаєте зберегти. Перезавантажте поштову скриньку. І «Яндекс» дозволяє завести не тільки новий імейл, але зберегти контакти і повідомлення зі старої пошти.
3
Змініть ім'я на Mail.ru. Необхідно відшукати на сторінці цього сервера панель «Ще». Ви повинні відкрити її і вибрати із запропонованого списку «Анкетні дані». У цьому полі ви зможете поміняти будь-які відомості, у тому числі і псевдонім. Коли внесете нову інформацію, то натисніть на кнопку «Зберегти». Якщо ви бажаєте поміняти логін на сторінці «Мій світ», то авторизуйтесь. Почнеться завантаження вашої веб-сторінки. У лівому кутку ви знайдете список налаштувань.
4
Знайдіть передостанній елемент «Анкета». Натисніть на це посилання, і відкриється вікно для зміни даних. Тут ви можете взяти не тільки новий псевдонім, а й змінити іншу інформацію, наприклад, прізвище.
Корисна порада
Створіть таке ім'я, щоб надалі не довелося міняти його на інше. Воно повинно бути красивим, запам'ятовується. Краще записати логін разом з паролем в записну книжку або завести спеціальну папку для цього на комп'ютері.
Поштові сервіси в інтернеті не обмежують користувачів певною кількістю облікових записів. Беручи це до уваги, ви завжди можете змінити свою поштову адресу на новий, залишивши при цьому колишній аккаунт активним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, активне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб ви змогли змінити свою поштову адресу в інтернеті, вам достатньо зареєструватися для цього в будь-якому з існуючих на сьогоднішній день поштових сервісах. Говорячи про поштовика в цілому, рекомендуємо вам заводити нову пошту в сервісах .com. Обумовлюється це тим, що сьогодні деякі повідомлення можуть не приходити на поштову скриньку, що має в закінченні .ru. Наприклад, ви можете зареєструватися в системі електронної пошти @ gmail.com ( адресу сайту: google.ru) або ж @ yahoo.com ( адресу сайту: yahoo.com). В цілому ж можете реєструвати новий аккаунт в тому поштовику, який вам буде зручний.
2
Відкрийте головну сторінку сервісу електронної пошти і знайдіть на ній посилання, або графічну кнопку «Зареєструватися»/«Реєстрація». Клацніть по даному пункту. Ви будете переміщені на сторінку введення особистих даних користувача. Тут вам потрібно вказати логін, який надалі буде адресу ом поштової скриньки, пароль, а також деяку додаткову інформацію про себе. Що стосується введення пароля, то для нього є певні критерії. Наприклад, не вводьте простого коду, використовуйте в паролі символи різного регістра упереміш з цифрами.
3
Після того, як вами будуть заповнені всі запропоновані поштовиком поля, натисніть кнопку «Зареєструватися» (не забудьте прийняти умови угоди користувача). Зареєструвавшись, ви будете пере адресу овани на сторінку вашої поштової скриньки. Новий адресу електронної пошти буде відображений у верхній частині особистого кабінету.