Як приклеїти декоративний камінь. Як приклеїти будівельну сітку.

Декоративний камінь широко застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Він прекрасно виглядає як на фасадах будинків, так і в якості облицювання колон або камінів. Така популярність цього матеріалу стала можливою завдяки особливим властивостям штучного каменю, наприклад, його водостійкості і стійкості до холодів. При кріпленні декоративного каменю необхідно дотримуватись певних правил.
Вам знадобиться
  • - декоративний камінь в плитах;
  • - клейовий склад;
  • - дюбелі;
  • - шпатель;
  • - дрантя;
  • - ємність (відро);
  • - будівельний рівень;
  • - армована сітка зі скловолокна.
Інструкція
1
Підготуйте підставу для укладання каменю. Воно повинно бути сухим, міцним і твердим. Видаліть з поверхні основи стару фарбу, сліди розчину, пил, бруд, частинки масла. Якщо температура навколишнього середовища буде вище 30 градусів, перед нанесенням клею зволожите підставу водою.
2
Приготуйте клеїть. У ємність залийте 5-7 л чистої води кімнатної температури. Висипте у воду приблизно дві третини упаковки клею і ретельно перемішайте.
3
Додайте в розчин залишок суміші і доведіть його до стану однорідної маси. Використовуйте для замішування електродриль з насадкою, яку можна виготовити з дроту. Отриману суміш кілька хвилин витримаєте, а потім знову перемішайте. Приготований клей використовуйте протягом трьох годин. Зразкова витрата клею складе 6 кг на квадратний метр поверхні каменя.
4
Нанесіть клей тонким шаром на тильну поверхню кам'яної плити, використовуючи плоский шпатель. Потім знову нанесіть розчин на плиту у вигляді невеликих коржів. По краю каменю зробіть з клейового складу бортик.
5
Щільно притисніть плиту з клейовим складом до основи, вирівняйте за будівельним рівнем і зафіксуйте дюбелями.
6
Тепер нанесіть армуючий шар. Це слід зробити через добу після приклеювання плити. Клейовий розчин для цієї мети готується описаним вище способом. Склад нанесіть спочатку гладким шпателем шаром 2 мм, а потім використовуйте зубчастий шпатель. Армуючої сітки утопите в клейовому шарі і загладьте шпателем. Сітка повинна виявитися на глибині, рівній третини його товщини.
7
При проведенні робіт забезпечте необхідний температурний режим. Температура під час проведення робіт повинна бути в діапазоні +5 ... +35 градусів. При висиханні клейовий розчин повинен бути захищений від попадання прямих сонячних променів.
8
Відразу після приклеювання декоративного каменю очистіть руки і ємність від використаного клею.