Як прикрасити до Нового року квартиру.

Новий Рік - улюблений довгоочікуване свято. Не обмежуючи себе в фантазії, нескладно самим створити казковий світ. За допомогою новорічних аксесуарів можна перетворити звичний інтер'єр кімнати в чарівний.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - ялинкові іграшки;
  • - мішура;
  • - гірлянди;
  • - свічки;
  • - святкове частування;
  • - вата;
  • - конфетті;
  • - блискітки;
  • - штучний дощ.
Інструкція
1
Головна прикраса кімнати - ошатна ялинка. Будь це запашна лісова красуня або її штучна сестра - з нею в дім приходить казка. В данина моді можна прикрасити ялинку зірками, бантами або кулями одного розміру і кольору: сріблястими, золотистими або синіми. Така ялинка не потребує інших прикрасах. Не нехтуйте старими ялинковими іграшками. Дорослі та діти з великим інтересом розглядають на гілках блискучі фігурки звіряток, дивовижних риб і скляні будиночки. Зробіть імітацію замету в підставі ялинки. Задрапіруйте його ватою або білою тканиною з нашитими блискітками. І обов'язково біля цього замету поставте Діда Мороза з подарунками! Розсипом кольорових вогників в гірлянді можна освітити не тільки ялинку. Розтягніть гірлянду вздовж вікна або закріпіть на стіні - все повинно виблискувати і переливатися.
2
Якщо у вас недостатньо місця для цілого дерева, можна обмежитися ялиновими гілками. Прикрасьте їх сріблястим дощем, мішурою і легкими ялинковими іграшками, а свічки доповнять цю композицію. Поставте гілки на чільне місце, а невикористана гірлянда може переливатися різнокольоровими вогниками у великому кришталевому або скляній посудині. Створіть чарівний світ у своїй квартирі. Використовуйте для прикраси різнобарвну блискучу мішуру, розвісивши її вздовж стін. Зробіть з тонкого паперу сніжинки і злегка закріпіть їх на шибках. Можна вітражного білою фарбою намалювати на склі сніговика, ялинки, морозні візерунки.
3
Змініть звичний вид речей. Наприклад, квіткові горщики оберніть яскравою обгорткового папером, а блискучий дощ нехай закриє частину великого дзеркала. Оберніть тонкої фольгою ялинові шишки і волоські горіхи. Покладіть їх у маленький кошик разом з гілками і бантами. Прикріпіть на вхідні двері новорічний вінок. Його можна зробити самим з ялинових гілок, прикрасивши за своїм смаком.
4
Святковий стіл розташуйте біля ялинки. Сервіровка його повинна виглядати незвично. Накрийте його новою яскравою скатертиною і поставте ошатну посуд. Прикрасьте стіл сяйвом запалених свічок. Атмосферу чарівництва майбутньої ночі підкреслять навіть 2свечі, що символізують минає і наступаючий рік. У цьому випадку, декоративні підсвічники можуть бути з ялинових лап з гронами горобини і сріблястих шишок.
5
Поставте смачну і різноманітну їжу. Крім традиційних страв: холодцю, салатів, холодцю мови і т.д., приготуйте нові частування. Здивуйте гостей незвичайним оформленням. Забавно виглядає і їстівний символ наступаючого року. Розставте страви так, щоб кожному з присутніх було зручно їх спробувати. Подбайте про якісні напоях для всіх гостей. А солодощі та мандарини перетворять навіть скромний стіл у святковий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SqP9tahPgro
Зверніть увагу
Обережно поводьтеся з запаленими свічками.
Корисна порада
Оформлення столу повинно виглядати бездоганно і в колірному сполученні. Ефектно виділяє сріблястий блиск синій колір, а червоний - підкреслює позолоту. Прийміть це до уваги, якщо хочете розсипати на святкової скатертини блискучі конфетті.